Obcokrajowiec czyta nazwy polskich miast. Wideo hitem TikToka

2021-07-05 12:23
Obcokrajowiec czyta nazwy polskich miast
Autor: tiktok.com/@worldvishawn

TIkTok stał się jedną z najchętniej używanych aplikacji na świecie. Jej użytkownicy potrafią spędzać godziny, na oglądaniu krótkich filmików. Można tam znaleźć wiele kreatywnych lub zabawnych treści. Ostatnio popularność zdobyło nagranie obcokrajowa, który czytał nazwy polskich miast. Nie miał łatwo!

TikTok to miejsce, w którym można zobaczyć ciekawych ludzi z całego świata. Ostatnio popularność zdobył filmik, na którym można obejrzeć chłopaka z zagranicy, który znalazł kilka ciekawych nazw polskich miast i postanowił je przeczytać. Wideo dodał użytkownik @worldvishawn. Wybrane przez niego miejscowości to - Baby, Legionowo, Szymankowszczyzna, Jazgarzewszczyzna, Radom i Gdańsk. Baby przeczytał tak jak w języku angielskim, czyli "bejbi", co oznacza dziecko. Legionowo to według niego "ledżionoło". Szymankowszczyzna i Jazgarzewszczyzna to nazwy, których nie udało mu się wymówić. Zapytał, o co chodzi z taką ilością sz i cz. Radom przeczytał jako "random", co w angielskim oznacza "przypadkowy". Z kolei w nazwie Gdańsk nie rozumiał, jak można łączyć litery "g" i "d". Nagranie zobaczysz niżej.

Trendy z TikToka | ESKA XD - Fit vlog #23

Obcokrajowiec czyta nazwy polskich miast - komentarze

Pod nagraniem użytkownika @worldvyshawn posypały się komentarze Polaków. "Randomowy Radom", "czasem jak słucham, jak ktoś z zagranicy próbuje przeczytać coś po polsku, mam wrażenie że jeszcze utrudniają sobie sprawę", "boli mnie jak on to mówi", "sama wymówić tych dwóch nie mogę" - czytamy.

TikTok - kim jest @worldvishawn

@worldvishawn to użytkownik TikToka, który zamieszcza filmiki o ciekawostkach z różnych miejsc na świecie. Można u niego obejrzeć krótkie vlogi o miastach, jedzeniu, czy muzyce. Komentował także Konkurs Piosenki Eurowizji. Ma ponad 100 tysięcy obserwujących.

Najnowsze