O czym jest piosenka Swine Lady Gagi? O gwałcie! Lady Gaga wyznała, że została zgwałcona [VIDEO]

2014-12-03 16:12
Lady Gaga
Autor: bulls Lady Gaga

Lady Gaga została zgwałcona - piosenkarka w wywiadzie dla Howarda Sterna wyznała, że jest ofiarą gwałtu. Lady Gaga wyznała, że upust swoim negatywnym emocjom dała w utworze Swine. O czym jest piosenka Swine? Tekst utworu i komentarz Lady Gagi  znajdziecie - na ESKA.pl 

Lady Gaga zgwałcona - tą informacją od wczorajszego wieczora (2 grudnia 2014) żyją wszystkie media. Na odważne wyznanie gwiazda pop'u zdecydowała się w programie Howarda Sterna. Prowadzący audycję zapytał Gagę o kontrowersyjny występ podczas festiwalu SXSW. To właśnie wtedy w trakcie utworu Swine (świnia) performerka Millie Brown zwymiotowała na Lady Gagę. W programie Howarda Sterna piosenkarka postanowiła wytłumaczyć znaczenie tego gestu. Takiego uzasadnienia nikt się nie spodziewał. 

- Ta piosenka dotyczy wściekłości, furii i pasji. Chciałam pozbyć się ogromnego cierpienia, które się we mnie nagromadziło. Powiedziałam sobie: "Chcę, żeby ta dziewczyna zwymiotowała na mnie przed całym światem, żebym wszystkim mogła pokazać, że nigdy nie uda im się stoczyć tak bardzo, jak mi, a że mimo wszystko w moim wykonaniu zawsze będzie to coś pięknego" - odpowiedziała Gaga. 

Jednak to nie wszystko. Piosenkarka wytłumaczyła, o czym jest piosenka Swine oraz wyjaśniła kontekst jej powstania. Lady Gaga wyznała, że w wieku 19 lat została zgwałcona przez o 20 lat starszego mężczyznę. Wokalistka nie zdradziła jednak jego imienia i nazwiska. Dodała jednak, że mężczyzna uważał ją za swoją dziewczynę, co ze względu na różnicę wieku było według niej absurdalne. 

O czym jest piosenka Papierowy Ład - Donatan i Cleo tłumaczą o co chodzi w piosence<<<

- Przeszłam przez wiele okropnych rzeczy, z których teraz potrafię się śmiać, bo przez długi czas chodziłam na terapię. Byłam cieniem dawnej siebie. Nie byłam już sobą. Miałam wtedy około 19 lat. Chodziłam do szkoły katolickiej, a później doszło do tych szalonych zdarzeń... Zastanawiałam się wtedy czy tak zachowują się dorośli i doszłam do wniosku, że wcześniej byłam bardzo naiwna. Miałam taką traumę, że musiałam powtarzać sobie: "Idź przed siebie". Musiałam o tym zapomnieć.

Lady Gaga - Do What U Want: teledysk. Fragment w sieci! Dlaczego klip nie został wydany?<<<

Dlaczego Lady Gaga nie poinformowała o gwałcie wcześniej. Jak sama przyznała, wyparła to zdarzenie, starając się oszukiwać samą siebie. Od czasu gwałtu piosenkarka spotkała swego oprawcę tylko raz, przez przypadek w sklepie:

- Sparaliżował mnie strach, bo dopiero kiedy trochę dorosłam, doszłam do wniosku, że to nie było normalne. Nie wiem, co sobie wyobrażałam. Nikomu nic nie mówiłam. Przez długi czas nie przyznawałam się do tego nawet przed sobą. Później doszłam do wniosku, że picie alkoholu nie ma sensu i jeśli nie zajmę się źródłem problemu, nigdy nie uda mi się wyjść na prostą - powiedziała.

O czym jest piosenka Swine Lady Gagi? Poniżej prezentujemy tłumaczenie tekst utworu Swine:

Ja wiem, wiem, wiem, ja wiem że ty mnie pragniesz

Jesteś zwykłym prosiakiem w ludzkim ciele.

Zdrajca, zdrajca, kwicz zdrajco, jesteś taki obleśny!

Jesteś zwykłym prosiakiem w ciele..... świni!

Ostro! Nie myśl że chcę usłyszeć coś innego (ani jednego słowa od ciebie)

Jesteś po prostu draniem. No już, próbujesz udawać kogoś

szczególnego (ale w rzeczywistości jesteś zwykłym szczurem)

Może potrzebuję dostać więcej by pozostać szaloną,

bo wariuję gdy nie myślę o tobie, zachowuję się jak świnia.

Ja wiem, wiem, wiem, ja wiem że ty mnie pragniesz

Jesteś zwykłym prosiakiem w ludzkim ciele.

Zdrajca, zdrajca, kwicz zdrajco, jesteś taki obleśny!

Jesteś zwykłym prosiakiem w ciele.....

Do tego eskaGO dodaje darmowy film o Lady Gadze. Film można oglądać online, bez logowania

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze