Nowy trend wśród polskich TikTokerów. Jakie filmy są teraz popularne?

2020-01-05 9:38
Nowy trend wśród polskich TikTokerów. Jakie filmy są teraz popularne?
Autor: Materiały prasowe Artystycznipl.pl Nowy trend wśród polskich TikTokerów. Jakie filmy są teraz popularne?

Polscy twórcy na platformie Tik Tok postanowili stworzyć własny trend, który bardzo szybko stał się viralem w sieci. Jakie filmy są teraz popularne wśród TikTokerów?

Polscy twórcy w serwisie Tik Tok postanowili, że niekoniecznie będą podążali za światowymi trendami muzycznymi, a stworzą swój własny, który bardzo szybko zyskał grono fanów. Najpopularniejsi influencerzy: Sebastian Kowalczyk, Zietkowsky, Ciapur, Daniel Xantos, Mrs.Lillyy, Kamil Kossakowski czy Roksana Orłowska postawili na edukacyjne produkcje. O co dokładnie chodzi? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Nowy trend wśród polskich TikTokerów: jakie produkcje tworzą influencerzy?

Najpopularniejsi twórcy platformy Tik Tok postanowili edukować swoich widzów. Produkcje okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Fani komentują i lajkują na potęgę filmiki, które pokazują na przykład, że warto pomagać starszym i słabszym osobom. Jedną z takich produkcji pochwalił się na swoim koncie Sebastian Kowalczyk, który zdobył 100 tysięcy serduszek, a ponad 340 tysięcy osób zobaczyło ten film. Twórcy również pokazują, że warto pielęgnować prawdziwą przyjaźń, oraz że nie można się wywyższać.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze