Britney Spears

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

gwiazdy

Nowy partner OKRADŁ Britney Spears? Gwiazda podzieliła się szokującym nagraniem!

2024-05-28 13:42

W życiu Britney Spears nieustannie coś się dzieje. Tym razem za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka poinformowała o tym, że została OKRADZIONA. Księżniczka popu zamieściła na Instagramie nagranie, na którym widać puste szuflady, w których trzymała biżuterię. Fani podejrzewają, że ich idolka mogła zostać okradziona przez... domniemanego nowego partnera.

Britney Spears nie przestaje zaskakiwać. Artystka, choć oficjalnie zapowiedziała, że zrezygnowała z kariery muzycznej i na zawsze wycofała się z show-biznesu, nie zniknęła z mediów społecznościowych. Znana na całym świecie supergwiazda muzyki pop co rusz zaskakuje wielbicieli nowymi postami na Instagramie. Tym razem Spears poinformowała, że... została okradziona. Na profilu księżniczki popu pojawiło się nagranie, na którym widać, jak otwiera kolejne szuflady w komodzie, a te są puste. Z zamieszczonego pod wideo opisu można wywnioskować, że piosenkarka trzymała w nich swoją drogocenną biżuterię.

Żebyście mogli zobaczyć, że cała moja biżuteria została skradziona... Ciężko teraz kupić nową, bo boję się, że też zniknie. Więc kupuję teraz tanią biżuterię i podrobioną, ale trudno, bo niektóre moje sztuki były wykonane tylko dla mnie... Nawet mój krzyż, który nosiłam od 4. roku życia, zniknął... - napisała.

Fani mają podejrzenia, kto może stać za tym występkiem...

To dlatego Britney Spears dodaje dziwne filmy na Instagrama! Najnowszy post księżniczki popu wyjaśnia wszystko

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Britney Spears okradziona

Najnowsze doniesienia ze strony Britney Spears mocno zelektryzowały jej fanów. Artystka poinformowała, że została okradziona, a część jej wielbicieli podejrzewa, że za występkiem może stać jej... domniemany nowy chłopak, w przeszłości skazany za prowadzenie pojazdu bez prawa jazdy oraz posiadanie broni palnej. Oczywiście są to pomówienia, na którego nikt nie ma żadnego potwierdzenia. Trzeba jednak przyznać, że księżniczka nie ma łatwego życia.