Nowości Muzyczne 2024: Magiczne chwile Glockenbacha. To będzie hit!

i

Autor: Universal Music Poland Nowości Muzyczne 2024: Magiczne chwile Glockenbacha. To będzie hit!

POSŁUCHAJCIE I OCEŃCIE

Nowości Muzyczne 2024: Magiczne chwile Glockenbacha. To będzie hit!

2024-02-21 12:57

Glockenbach to artysta, który dał się poznać za sprawą hitów "Dirty Dancing" z Asdis, czy "Lifeline" z Ellą Henderson. Teraz, chce namieszać wiosną na listach hitów utworem "Magic Moments". Czy to mu się uda? Możecie ocenić słuchając utworu już teraz.

Nowości Muzyczne 2024: W sieci pojawił się nowy singiel Glockenbacha. „Magic Moments” to następca zimowego klubowego hitu „Secrets” oraz numeru 1 radiowych list przebojów – „Lifeline”. Piosenka jest owocem współpracy artysty z Chrisem de Sarandym, wokalistą, który pojawił się w „Cynical” grupy twocolors (100 mln streamów, cztery tygodnie na szczycie niemieckiego zestawienia Airplay, 4 mln słuchaczy miesięcznie na Spotify). „Magic Moments” to kolejny kamień milowy w karierze zamaskowanego DJ-a.

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Artysta ma w swoim dorobku duże hity „Brooklyn” i „Dirty Dancing”, zdążył już zgromadzić trzy złote płyty. Jego festiwalowy kalendarz pęka w szwach, obejmując występy na takich imprezach jak Tomorrowland, Parrookaville i Airbeat One. Z liczbą 300 mln streamów na koncie Glockenbach jest dziś jedną z najpopularniejszych postaci na niemieckiej scenie dance.

Glockenbach - kim jest?

Dorastający na przedmieściach Londynu Chris de Sarandy przeniósł się do Berlina w 2022 r., by podążać śladami Nicka Cave’a i Davida Bowiego. Szybko nawiązał kreatywne znajomości z kilkoma kluczowymi producentami i songwriterami mieszkającymi w tym mieście, co zaowocowało pomysłami, które z czasem przerodziły się w jego pierwsze single – „Good Girl, Sad Boy” i „Like I Don’t Know You”. Ten drugi dotarł do 78. miejsca niemieckiej listy przebojów. Już kilka miesięcy później Chris pojawił się w jednym z największych hitów ubiegłego roku, będącym owocem współpracy twocolors i Safri Duo „Cynical”. Piosenka spędziła pięć tygodni na szczycie listy przebojów i zgromadziła dotychczas ponad 100 mln streamów na całym świecie. Utwór był nominowany do kilku radiowych nagród i przyniósł Chrisowi pierwszą złotą płytę w karierze.