Nowości Muzyczne 2020: Say my name - propozycja od Quattro hitem karnawału?

2020-01-24 11:22 kw
Quattro
Autor: materiały prasowe

Quattro, czyli Tomasz Matyka to DJ i producent muzyczny z Krakowa. Dotychczas jego najważniejszym występem jest koncert z Nowatorem przed 40 tysięczna publiką, dla TV Polsat w Białymstoku. Matyka ma również na koncie wygrany konkurs na oficjalny remix piosenki In The Moment Dj-a Inoxa wydanego w Xoni Records. Ostatnio opublikował najnowszy kawałek Say my name, który ma szansę stać się hitem karnawału.

Nowości Muzyczne 2020: Say my name - propozycja od Quattro hitem karnawału? Karnawał trwa od 6 stycznia do 24 lutego. To właśnie wtedy odbywają się najgorętsze imprezy i bale. Podczas każdej zabawy niezwykle ważna jest muzyka, przy której możemy potańczyć. Swoją karnawałową propozycje opublikował Quattro. Posłuchajcie piosenki Say my name. 

Nowości Muzyczne 2020: Say my name od Quattro

Utwór Say my name to najnowsza propozycja od Quattro. W singlu gościnnie pojawia się amerykański wokalista Adam Moss. Sam utwór utrzymany jest w klimacie pop - house. Teledysk został zrealizowany na przepięknej, słonecznej wyspie Malcie, a w samym klipie możemy zobaczyć znaną polską aktorkę Monikę Jarosińską.

Najnowsze