Nowości Muzyczne 2020: Justin Bieber, Sanah i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2020-01-03 15:25 RW
Nowości Muzyczne 2020 Justin Bieber, Sanah i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Nowości Muzyczne 2020 Justin Bieber, Sanah i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

3 stycznia 2020 to wyczekiwana data dla wszystkich fanów Justina Biebera. Po długiej nieobecności powrócił on z solowym singlem i zapowiedział serial dokumentalny zatytułowany: Justin Bieber - Seasons. Ten dzień jest również wyjątkowy dla wszystkich fanów jednej z muzycznych nadziei 2020 roku. Mowa o Sanah, która ujawniła potencjalny hit wiosny - Szampan. Oceńcie premiery sprawdzając listę - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2020 - nowe hity już na początku stycznia zalały rynek muzyczny. W pierwszy piątek nowego roku pojawiła się nowa piosenka Justina Biebera. Yummy, to to singiel, za sprawą którego artysta wyznaje miłość swojej żonie. Przekonuje, że dzięki niej stał się innym człowiekiem, odnalazł szczęście i teraz w pełni smakuje życia. Na rynku  pojawił się również utwór artystki, która naszym zdaniem jest objawieniem 2019 i muzyczną nadzieją 2020. Mowa o Sanah, która po sukcesie z utworami Proszę pana, Koronki czy Siebie zapytasz, wraca z równie hitowym kawałkiem zatytułowanym Szampan. Oficjalnie ten indie-popowy utwór zapowiada pełny debiutancki album, który pojawi się wiosną. Jak powiedziała Sanah w wywiadzie z ESKA.pl, chciałaby, aby materiał pojawił się w marcu.

Nowości Muzyczne 2020 to także utwór Wrong Direction od Hailee Steinfeld i taneczny kawałek Kiss Somebody, za który odpowiada Julia Bergan we współpracy z SeeB.

Nowości Muzyczne 2020 - nowe hity 3 stycznia

Nowości Muzyczne 2020 będą stać na bardzo wysokim poziomie? Doskonale rozpoczął się nowy rok i całkiem możliwe, że poziom z tygodnia na tydzień będzie coraz wyższy. Co nowego na antenie Radia ESKA? Premiery 3.01.2020 podrzucamy poniżej. Pamiętajcie, że na swoich faworytów możecie głosować w ramach Podwójnej Gorącej 20 w Radiu ESKA.

New Music Friday w Radiu ESKA 3.01.2020 - premiery:

  • Sanah - Szampan
  • Justin Bieber - Yummy
  • LVNDSCAPE x John Adams - I'm Like A Bird
  • Yves V & Ilkay Sencan - Not So Bad
  • NERVO & Plastik Funk & Tim Morrison - Dare Me
Najnowsze