Nowości muzyczne 2019: PINK wydała tytułowy utwór z płyty Hurts 2B Human! Jak brzmi?

2019-04-24 16:40
Pink
Autor: Materiały prasowe

„Hurts 2B Human” feat. Khalid to już czwarty ujawniony utwór z ósmego studyjnego albumu P!NK, który ukaże się już 26 kwietnia. Płytę promuje singiel „Walk Me Home” oraz utwory „Hustle” i „Can We Pretend”.Nad albumem „Hurts 2B Human” P!nk pracowała z takimi artystami jak: Max Martin, Shellback, Julia Michael, Nate Ruess, Greg Kurstin i Billy Mann, a także po raz pierwszy z Teddym Geigerem, Sashą Sloan, Beckiem i Sią. Swój drugi singiel „Hustle” P!nk stworzyła z kolei z Danem Reynoldsen z Imagine Dragons. W piosenkach na płycie można usłyszeć też głosy Khalida, Chrisa Stapletona, Cash Cash i Wrabela.

Od czasu swojego debiutu w 2000 roku, P!nk wydała siedem albumów studyjnych. Aż 15 jej singli trafiło do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100, w tym cztery na numer pierwszy. Jest laureatką trzech nagród Grammy, a także jednej Emmy, dwóch nagród Billboard Music, siedmiu statuetek MTV VMA oraz dwóch MTV EMA. Jej ostatni album „Beautiful Trauma” zdobył w Polsce certyfikat złotej płyty. 20 lipca P!NK wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym w ramach trasy Beautiful Trauma World Tour.

Pink - Hurts 2B Human. Tracklista

Tracklista:

1. Hustle                            
2. (Hey Why) Miss You Sometime      
3. Walk Me Home                    
4. My Attic                    
5. 90 Days featuring Wrabel                 
6. Hurts 2B Human featuring Khalid     
7. Can We Pretend featuring Cash Cash      
8. Courage             
9. Happy                     
10. We Could Have It All               
11. Love Me Anyway featuring Chris Stapleton 
12. Circle Game                
13. The Last Song Of Your Life

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze