Nowości Muzyczne 2018: płyta Anne-Marie w wyjątkowym wydaniu!

2018-07-21 12:42
Nowości Muzyczne 2018: płyta Anne-Marie w wyjątkowym wydaniu!
Autor: fot. YouTube.com/Marshmello

Anne-Marie zrobiła niespodziankę swoim fanom, którzy kolekcjonują wyjątkowe wydania. Szczegóły na ESKA.pl!

Anne-Marie, czyli jedna z najbardziej ulubionych wokalistek w Europie w ostatnich miesiącach, wydała album Speak Your Mind. Utwory z krążka promowała m.in. podczas koncertu w naszym kraju. Nie zabrakło hitów tj. Ciao-Adios, 2002, czy Friends nagranego z Marshmello. Teraz najwierniejsi fani brytyjskiej gwiazdy i jednocześnie kolekcjonerzy wyjątkowych wydań mają powody do radości.

Anne-Marie - płyta Speak Your Mind

Jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów popowych 2018 roku od dziś dostępny również na limitowanym białym winylu! Na analogowym wydaniu Speak Your Mind znajdują się wszystkie dotychczasowe przeboje Anne-Marie, z Ciao Adios, Friends i 2002 na czele.

Album jest efektem dwuletniej pracy artystki. Nie brakuje na nim bardzo osobistych liryków a utwory Anne-Marie to historie, z którymi łatwo się utożsamić. Pierwszą pozycją na albumie jest piosenka Cry, dedykowana byłym chłopakom. Kompozycja Perfect przypomina o pielęgnowaniu miłości do siebie i wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Natomiast utwór 2002 to wspomnienie czasów dzieciństwa, który Anne-Marie napisała wspólnie ze swoim serdecznym przyjacielem Edem Sheeranem.

Najnowsze