Nowości Muzyczne 2018: Imagine Dragons, Remo, Becky G i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-07-20 12:50
Nowości Muzyczne 2018: Imagine Dragons, Remo, Becky G i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładki singli

Piątek, 20 lipca - czas na dużą dawkę nowości muzycznych na antenie Radia ESKA! Sprawdźcie, jakie nowe hity będą rządzić w najbliższych miesiącach!

Nowości Muzyczne 2018 w Radiu ESKA w każdy piątek przez cały dzień! Serwujemy wam najlepsze propozycje, które mają szansę rządzić radiowymi playlistami i klubowymi parkietami w najbliższych miesiącach. 20 lipca 2018 premierowo, w ramach New Music Friday w ESCE, usłyszycie m.in. letni kawałek Zedda oraz imprezowy numer, pod którym podpisuje duet Maruv & Boosin!

Najnowsze piosenki w Radiu ESKA - premiery 20.07.2018

Wakacje trwają, a największe gwiazdy dbają o to, by były one bardzo udane. Tydzień temu zagraliśmy wam m.in. nowy singiel Ariany Grande, Taco Hemingwaya i Galantis, a w ten piątek poziom będzie równie wysoki. W ramach dnia z nową muzą usłyszycie na antenie Eski świeży singiel laureata Grammy, Zedda. Usłyszycie również utwór będący zapowiedzią krążka Sekret od Remo, ale również numer pt. Focus On Me, za który odpowiada znany już w Polsce projekt Maruv & Boosin. Świętujemy New Music Friday w Radiu ESKA 20 lipca 2018, grając wam:

  • Zedd feat. Elley Duhe - Happy Now: to jeden z najbardziej organicznie brzmiących kawałków, jakie ostatnio napisałem. Większość tego, co słyszycie w utworze, to żywe instrumenty. Dużo pianina i gitary. W warstwie tekstowej utwór jest zarówno wesoły i smutny, w muzycznej przeważają wesołe tony. Mam nadzieję, że Happy Now przypadnie Wam do gustu – mówi o najnowszym singlu Zedd.
  • Imagine Dragons - Natural: to piosenka o byciu gotowym na przeciwstawienie się wszelkim trudnościom, jakie stają na twojej drodze. - Życie w świecie, w którym zwycięża najsilniejszy, może wyzwolić w człowieku najgorsze instynkty. A czasami najlepsze - mówi lider Imagine Dragons
  • Remo & Mateusz Ziółko & B.R.O - Nowa Twarz: singiel promujący płytę Sekret, która pojawi się 22 lipca 2018. Remo w przeszłości współpracował już z B.R.O, a efektem ich współpracy jest utwór pt. Przed siebie.
  • Becky G feat. French Montana & Farruko - Zooted: autorka hitu Mayores powraca z nowym numerem! Czy okaże się równie wielkim hitem? Przekonamy się wkrótce!
  • Meghan Trainor - Treat Myself: tytułowy utwór z płyty Treat Myselft, która pojawi się na koniec wakacji, 31 sierpnia. Jak przekonuje artystka, to najlepszy album w jej karierze i nie może się doczekać premiery!
  • Maruv & Boosin - Focus On Me: Maruv to projekt muzyczny założony w 2017 roku przez solistkę i autorkę tekstów, Annę Korsun. We wrześniu nawiązała współpracę z mzykiem o pseudonimie Boosin. Do tej pory mieli dwa wspólne single: Spin i hitowy Drunk Groove.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze