Ella Eyre kadr z teledysku

i

Autor: brak danych Ella Eyre kadr z teledysku

Nowości muzyczne 2015: nowy album Elli Eyre! Premiera w maju 2015 roku. Tracklista i więcej informacji na ESKA.pl

2015-03-13 16:42

Nowa płyta Elli Eyre już w maju! Jest jedną z najlepiej zapowiadających się artystek młodego pokolenia w Wielkiej Brytanii. Dzięki zespołowi Rudimental artystka zyskała międzynarodowy rozgłos. Już teraz zapowiadamy jej nowy album!

Ella Eyre  - jej prawdziwe nazwisko to Ella McMahon - już 4 maja wyda swój debiutancki album pt. "Felline". Znajdziemy na nim wiele znakomitych hitów m.in. "Home", "Comeback", "If I Go", czy też następny singiel "Even If". Prezentujemy Wam tracklistę tego albumu!

Pełna tracklista albumu:
1. Comeback 


2. Don’t Follow Me
3. Even If


4. If I Go 


5. Two
6. Everyone Goes Your Way 
7. All About You 
9. Home


10. Fall Down 
11. Something Good 
12. Alone Too 
13. Worry 
14. Typical 

Wersja Deluxe:

1. Waiting All Night (Rudimental & Ella Eyre) 


2. Deeper 


3. Restart
4. Time 

Artystka w swojej karierze współpracowała z zespołem Bastille współtworząc hity "No Angels" i "Free"; z Tinie Tempah śpiewając do utworu "Someday (Place in the Sun)", czy też ostatnio z DJem Fresh tworząc znakomity hit "Gravity"

Brytyjska piękność pod koniec marca wraz z Ollym Murs'em rozpocznie trasę koncertową po Wielkiej Brytanii promując album wokalisty. Żeby tego było mało Ella Eyre napisała tekst do hitu "Black Smoke" niejakiej Ann Sophie. Hit ten jest oficjalną propozycją z Niemiec na Eurowizję.

Póki co kojarzona jest głównie z utworem "Waiting All Night" zespołu Rudimental, ale po wydaniu albumu wszystko może się zmienić!  A ten przypominamy już 4 maja 2015 roku!

ZOBACZ wywiad ESKI z Ellą Eyre

RW