Marta Bijan Poza mną

i

Autor: sonymusic.com Marta Bijan Poza mną

Nowości muzyczne 2015: Marta Bijan - Poza mną. Sprawdź 7 powodów, żeby posłuchać w Gorącej 20 i zobaczyć teledysk [VIDEO]

2015-02-23 16:39

Piosenka Marty Bijan "Poza mną" już 24 lutego 2015 będzie miała swoją premierę na Gorącej 20 w ESCE. Tego samego dnia na ESKA.pl zobaczycie teledysk do tego utworu, który jest pierwszą autorską piosenką Marty, którą znacie z rewelacyjnych wykonań X Factor! Jaka będzie ta piosenka? Poznaj 7 powodów, żeby niecierpliwie czekać na premierę "Poza mną"!

Singiel "Poza mną" Marty Bijan to jeden z najbardziej oczekiwanych debiutów! Marta to finalistka 4 edycji X Factora - ma dopiero 18 lat, a już ma doświadczenie jako wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Dowiedz się więcej o tej piosence, którą usłyszycie na antenie ESKI już 24.02.2015 po 18:00. Teledysk do utworu tego samego dnia pokażemy wam na ESKA.pl. Mamy 7 powodów żeby oczekiwać na "Poza mną"!

1. Wokal Marty jest zjawiskowy, radziła sobie z piosenkami znanych wokalistek dodając do nich cząstkę siebie. Teraz tekst napisała sama - zapewne wyrazi nim jeszcze więcej uczuć.

2. Współautorem muzyki jest Marek Dziedzic, współodpowiedzialny m.in. za sukces Meli Koteluk i Sorry Boys.

 

3.Jedną ze stylizacji do teledysku przygotowała - specjalnie dla Marty -  Maffashion, jedna z najpopularniejszych trendsetterek i blogerek modowych.

4. 24.02.2015 czeka nas podwójna premiera - jednego dnia usłyszycie nową piosenkę i zobaczycie teledysk do niej. Dwa w jednym!

5. Ze zdjęć opublikowanych na Facebooku Marty wynika, że czeka nas trochę scen z dreszczykiem - przerażający klaun, rzucanie nożami... na szczęście Marta może powiedzieć że trafiały "poza mną" czyli wyszła z planu bez szwanku

 

6. Znacie jej muzykę z anteny i akcji ESKI - występowała ramię w ramię z najlepszymi! A jej mentorką w programie była Ewa Farna, która chwaliła jej talenti i szlifowała umiejętności - lepszej rekomendacji dla wokalistki nam nie trzeba!

 

6. Marta ma olbrzymi optymizm i sukces piosenki z pewnością należy jej się za to, jak walczyła o swoje marzenia!