Nowości muzyczne 2015: Margaret - Heartbeat trzecim oficjalnym singlem Add the Blonde. Czy zaśpiewa to na ESKA odwołuje zimę?

2015-02-11 11:02
Margaret na Telekamerach, kadr z youtube
Autor: brak danych Margaret na Telekamerach, kadr z youtube

Znamy trzeci singiel z debiutanckiego albumu Margaret! Po hitach Wasted i Start a Fire przyszedł czas na trzeci oficjalny singiel z albumu 'Add the Blonde' od Margaret, która w tym roku odwoła zimę z Radiem Eska w Egipcie. Czy kolejny hit odniesie kolejny sukces? Posłuchaj na ESKA.pl piosenki "Heartbeat".

Margaret czyli Małgorzata Jamroży jest jedną z najzdolniejszych piosenkarek na polskim rynku muzycznym. Jej poziom posługiwania się językiem angielskim zrobił na wszystkich wrażenie. Niektórzy twierdzą, że jest to jedyna piosenkarka, która ma największą szanse wypłynąć ze swoimi hitami poza nasz kraj. Czy tak się stanie z nowym utworem?

Pamiętacie pewnie utwór "Thank You Very Much" z EPki pt. All I Need. Kawałek ten pojawił się na austriackiej i niemieckiej liście hitów! Co prawda na niskich pozycjach, bo w okolicach miejsca 40., ale to już o czymś świadczy!  Kolejny trzeci już singiel promuje wydany 26 sierpnia krążek "Add the Blonde". Margaret zaśpiewała hit "Heartbeat" w czasie plebiscytu rozdania statuetek Telekamery 2015.

Posłuchajcie potencjalnego wielkiego hitu od Margaret w wersji płytowej.

Chcecie lecieć wraz z Eskową ekipą i gwiazdami wśród których jest Margaret do Egiptu? Sprawdźcie szczegóły na stronie ESKA ODWOŁUJE ZIMĘ!
RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze