Nowości muzyczne 2014: Let's Go - Tiesto ft. Icona Pop. Gorący duet, gorący hit? Posłuchaj [AUDIO]

2014-05-17 20:24

Nowości muzyczne 2014 serwuje Tiesto w postaci Let's Go, czyli duetu z Icona Pop na płycie A Town Called Paradise. Nowa piosenka Tiesto oczywiście do posłuchania na ESKA.pl. Wszystko wskazuje na to, że to doskonały wybór na trzeci singiel z nowego albumu DJ-a. Let's Go Tiesto ft. Icona Pop ma szansę podbić wakacyjne listy przebojów!

Nowości muzyczne 2014 w pierwszej połowie maja ma dla nas Tiesto. Nowa piosenka Tiesto to Let's Go z Icona Pop. Kawałek w wersji audio zadebiutował na YouTube ze względu na to, że jako trzeci będzie promował krążek A Town Called Paradise. Numer do posłuchania mamy dla Was na ESKA.pl, podobnie jak i pierwsze opinie o utworze.

Mówi się bowiem, że Let's Go Tiesto ft. Icona Pop jako nowość muzyczna 2014 ma szansę stać się jednym z największych hitów lata. Idealny czas premiery kawałka na kilka tygodni przed wakacjami, dziewczyny z Icona Pop znane z poprzedniego letniego przeboju I Love It i klubowe brzmienie numeru tworzą idealny miks.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy? Zobacz!

Nowa płyta Tiesto A Town Called Paradise promowana przez singiel Let's Go ma pojawić się na sklepowych półkach 16 czerwca 2014 roku. Krążek to hołd DJ-a dla Las Vegas, w którego klubach rezyduje od wielu lat.

Najnowsze