Nowości muzyczne 2014 - grudzień: nowe piosenki z końcówki 2014 roku w jednym miejscu [VIDEO]

2014-12-25 18:24
Nowości Muzyczne
Autor: print screen YouTube Nowości muzyczne 2014

Czas na podsumowanie nowości muzycznych w grudniu 2014. Które piosenki usłyszeliśmy po raz pierwszy w ostatnim miesiącu 2014 roku? Sprawdź podsumowanie nowości muzycznych 2014 z grudnia na ESKA.pl!

Nowości muzyczne 2014 w grudniu: czym zaskoczył nas ostatni miesiąc 2014 roku? Czy grudzień został zdominowany świątecznymi piosenkami? Na szczęście nie! W potoku bożonarodzeniowych przebojów, które w grudniu wyrastają niczym grzyby po deszczu, znaleźliśmy kilka nowości, które ze świętami nie miały wiele wspólnego. Listę muzycznych nowości ostatniego miesiąca znajdziecie poniżej. 

5 grudnia swoją premierę zaliczył nowy utwór Eweliny Lisowskiej pt. Nowe Horyzonty. Kawałek pochodzi z drugiego krążka wokalistki. Album swoją premierę zaliczył 28 października 2014 roku. Tymczasem 5 grudnia obejrzeliśmy klip utrzymany w stylistyce japońskiego komiksu. 

 

>>> Filmowe święta na słodko na eskaGO

10 grudnia 2014 Jessie J opublikowała opublikowała teledysk do utworu Masterpiece. Klip pokazuje dzień z życia Jessie J. Kamery towarzyszą jej nawet podczas porannej pobudki. Jak wygląda życie gwiazdy światowego formatu? Przekonacie się o tym odpalając teledysk Masterpiece. 

 

>>> Filmowe święta na ostro na eskaGO

W grudniu w nowej odsłonie zobaczyliśmy Nicki Minaj, która 11 grudnia opublikowała teledysk do kawałka Only. Utwór pochodzi z nowej płyty Nicki Minaj The Pinkprint, która do sprzedaży trafiła 15 grudnia. Jaki jest teledysk Only? Tym razem Nicki Minaj wcieliła się w rolę dominy, paradującej odzianej w wyzywającą bieliznę i trzymającej pejcz w dłoni. W klipie pojawiają się brutalne sceny, w których kobiety znęcają się nad mężczyznami:

 

>>> Wesołych świąt! Merry Christmas! Joyeux Noel! Jak brzmi "Wesołych Świąt" w innych językach?

Największym zaskoczeniem i największą nowością w grudniu 2014 roku były wersje demo piosenek Madonny z nowego albumu Rebel Heart. Gwiazda tuż przed świętami udostępniła fanom odpłatnie sześć utworów z nadchodzącej płyty. Za decyzją tą stoi wcześniejszy przeciek, do którego doszło bez zgody artystki. Ostatecznie Madonna opublikowała następujące utwory Living For Love, Devil Pray, Ghosttown, Unapologetic Bitch, Illuminati, Bitch I'm Madonna. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze