Nowe piosenki: Everything Everything w teledysku Desire

2017-08-03 19:32

Brytyjczycy z EVERYTHING EVERYTHING ujawniają nową piosenkę pt. Desire - nowa płyta już za 2 tygodnie!

Desire - tak brzmi tytuł najnowszego singla brytyjskiej formacji Everything Everything. Numer zawiera wszystkie elementy, za które zespół tak uwielbiany jest w całej Europie – przeszywające brzmienie klawiszy, nietypową linię basu i falset Jonathan Higgsa, który tak dobrze znany jest z przebojów ‘Cough Cough" i "Kemosabe" czy "Distant Past". Utwór z miejsca stał się też Annie Mac’s Hottest Record w jej programie w BBC Radio 1.

Nowe piosenki: Everything Everything - Desire

Singiel Desire promuje ukazujący się za 2 tygodnie album ‘A Fever Dream’ wyprodukowany przez Jamesa Forda (Arctic Monkeys, Foals, Depeche Mode). To pierwsza nowa muzyka Everything Everything od czasu wydanej w 2016 płyty “Get To Heaven”, jaka zadebiutowała w TOP 10 najlepiej sprzedających się płyt na wyspach. Poprzednie albumy “Man Alive” i  “Arc” również zaliczyły tak udany debiut na Wyspach. Zespół wkrótce rusza w wyprzedaną mini-trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, miał także swój sekretny show podczas tegorocznej edycji kultowego festiwalu Glastonbury.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze