Nowe hity ESKI - Edyta Górniak, Michał Szpak, Hurts, Tom Swoon i inni w New Music Friday!

i

Autor: fot. okładki singli Nowe hity ESKI - Edyta Górniak, Michał Szpak, Hurts, Tom Swoon i inni w New Music Friday!

Nowe hity ESKI - Edyta Górniak, Michał Szpak, Hurts, Tom Swoon i inni w New Music Friday!

2017-11-24 18:32

Szukacie nowości muzycznych, które ledwo co pojawiły się na rynku muzycznym? Najnowsze i najgorętsze kawałki na jesień 2017 usłyszycie w RADIU ESKA. Co premierowo 24 listopada? Przekonajcie się na ESKA.pl

Nowe hity Eski z pewnością utkwią wam w pamięci i zakochacie się w nich od pierwszego przesłuchania. 24 listopada 2017 na naszej antenie usłyszycie mnóstwo świetnych utworów, które popularne mogą być również w 2018 roku. W ramach New Music Friday w RADIU ESKA usłyszycie nową piosenkę Edyty Górniak, Michała Szpaka oraz m.in. kolejny singiel zespołu Hurts z płyty Desire. 

Nowe hity ESKI - premiery 24.11.2017

Największe gwiazdy przyzwyczaiły nas do tego, że w każdy piątek wydają nowe kawałki. Tradycją już jest, że tego samego dnia - te najlepsze single usłyszycie w ramach New Music Friday w RADIU ESKA. Co nowego na naszej antenie? Lista premier wygląda znakomicie:

Obecnie wasze ulubione hity to: Got U (Ready Or Not) [Kokab], Get Free (Major Lazer) czy m.in. Stargazing (Kygo). Czy wkrótce do tego grona dołączy Pink, Hurts, Edyta Górniak, Michał Szpak czy Tom Swoon? Wspierajcie swoich faworytów, a później przekonacie się słuchając Podwójnej Gorącej 20 w każdą sobotę od godziny 16-19.

Michał Celeda oprócz 40 najpopularniejszych hitów w Polsce ma dla was ciekawostki muzyczne oraz konkursy z nagrodami.

Podwójna Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj >>