Nowa płyta Britney Spears 2015: wokalistka potwierdziła album. Czym zaskoczy słuchaczy? [VIDEO]

2014-09-11 16:39

Nowa płyta Britney Spears na 2015 rok została potwierdzona przez wokalistkę podczas promocji jej ekskluzywnej linii bielizny dla kobiet - Intimate. Dziewiąty album Britney Spears powstaje powoli i mocno zaskoczy fanów pop gwiazdy. Dlaczego? Więcej o nowej płycie Britney Spears czeka na Was na ESKA.pl!

Nowa płyta Britney Spears na 2015 rok to już nie plotki, a fakt. Wprawdzie oficjalnej daty wydania dziewiątego albumu Britney Spears nie znamy, to jednak możemy być pewni, że krążek światło dzienne ujrzy w 2015 roku. Okazuje się bowiem, że Brit w trakcie swojej serii koncertów w Las Vegas w ramach show Britney: Piece Of Me rozpoczęła pracę na longplay'em.

Informacje te obiegły media w momencie, kiedy to wokalistka 5 września 2014 roku udostępniła na Facebooku zdjęcie ze studia nagraniowego. Piosenkarka potwierdziła je podczas wywiadów promujących jej ekskluzywną linię bielizny dla kobiet - Intimate Britney Spears.

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!

Czym zaskoczy nowa płyta Britney Spears? Jak zdradziła dziennikarzom sama artystka, całość będzie efektem twórczych eksperymentów. Brit tym razem ma ochotę na gitarowe brzmienia rockowy klimat łącząc z klasycznym popem. Czy to dobra mieszanka?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze