Nowa piosenka Sanah na ukulele robi wrażenie. Kolońska i szlugi w tym wykonaniu to hit TikToka!

2021-08-31 12:44
Sanah
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Sanah nie pozwala długo czekać swoim fanom na nowości. Niedawno zaprezentowała im kawałek numeru Kolońska i szlugi, który okazał się strzałem w 10-tkę! Oczywiście jak to w przypadku hitów bywa, już zaczęły pojawiać się covery. Jak brzmi Kolońska i szlugi na ukulele? To hit TikToka!

Od pojawienia się hitu Szampan, Sanah robi zawrotną karierę w branży muzycznej. I choć wiele osób myślało, że właśnie na Szampanie się skończy, to Irenka postanowiła wszystkich zaskoczyć! Piosenkarka robi to co chwilę wypuszczając hit za hitem. Była już Melodia, Królowa Dram, No sory, Ten Stan, Ale Jazz, 2:00 czy też ETC. Teraz przyszła pora na kawałek Kolońska i Szlugi, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Co ciekawe, jest to również zapowiedź jesiennych koncertów artystki o takiej samej nazwie, których nie można przegapić.

Sanah zdecydowała się na ujawnienie kawałka piosenki Kolońska i szlugi na swoich koncertach. Najpierw zrobiła to w Gdańsku puszczając fragment z telefonu, natomiast w Krakowie zaśpiewała go grając na pianinie. Mimo iż Sanah wykonała zaledwie kilka wersów swojej nowości, to jej fani zakochali się nie tylko w melodii, ale także w przekazie i nie mogą doczekać się oficjalnej premiery. Teraz kawałek Kolońska i szlugi wzięła na warsztat jedna z internautek i zszokowała tym całego TikToka!

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan!

Sanah - cover Kolońska i szlugi

Ostatnie miesiące to bardzo dobry czas dla Sanah, ponieważ może cieszyć się nie tylko zdobytymi nagrodami, ale także koncertami, które zrobiły furorę. Teraz artystka przygotowuje się do kolejnej trasy, a w sieci królują fragmenty jej nieznanej wcześniej piosenki Kolońska i szlugi. Co ciekawe, na warsztat wzięła ją jedna z tiktokerek, 16-letnia Magda Drejka, która oczarowała wszystkich swoim głosem i tym, że podczas śpiewania kawałka gra na ukulele. Dziewczyna zdobyła nie tylko sporo komplementów, ale także ponad 170 tysięcy serduszek i ponad milion osłon swojego wykonania! To prawdziwy hit TikToka, obok którego nie można przejść obojętnie. Przekonajcie się sami.

Najnowsze