Taconafide/Lady Gaga

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER & PAWEL SKRABA/REPORTER

Nowa piosenka Lady Gagi i BLACKPINK brzmi jak Tamagotchi. Będziecie zaskoczeni podobieństwem!

2020-05-28 14:59

Amerykańska wokalistka Lady Gaga przymierza się do wydania swojego szóstego albumu studyjnego Chromatica. Aby rozgrzać i tak gorącą już atmosferę, gwiazda wrzuciła do sieci nowy kawałek Sour Candy na dzień przed oficjalną premierą wydawnictwa. Efekt współpracy z girlsbandem BLACKPINK został stworzony na bardzo podobnym bicie, co Tamagotchi od Taconafide. Zobaczcie sami na ESKA.pl.

Lady Gaga i BLACKPINK - piosenka Sour Candy jest już dostępna w sieci! Po zaprezentowaniu światu singli Stupid Love i długo wyczekiwanego przez miłośników popu Rain On Me, nagranego we współpracy z Arianą Grande, przyszedł czas na udostępnienie kawałka z gościnnym udziałem koreańskiej sensacji muzycznej - girlsbandu BLACKPINK. Wbrew krążącym w sieci plotek, utwór wokalistek nie zawiera sampli z hitu Nelly Furtado, a z numeru What They Say, który w oryginale śpiewa Maya Jane Coles. Wcześniej, w swojej piosence Swish Swish wykorzystała je Katy Perry.

Swish Swish to jednak niejedyna piosenka, która może nasunąć się na myśl podczas słuchania trzeciej już zapowiedzi albumu Chromatica. Użyty w utworze Sour Candy bit do złudzenia przypomina ten, który w swoim kawałku Tamagotchi wykorzystali Taco Hemingway i Quebonafide, czyli Taconafide . Wspólny numer raperów był jednym z największych hitów 2018 roku, a zrealizowany do niego teledysk wygenerował już blisko 90 milionów odsłon na YouTubie. Wszystko wskazuje na to, że i Lady Gaga może zyskać na tak wpadającym w ucho bicie!

Hotplota.pl: Meghan czyta synkowi, Bieber tańczy w piżamie, Gaga wydaje płytę!

Lady Gaga jak Taconafide!

Piosenka Sour Candy w niespełna godzinę wygenerowała ponad pół miliona odsłuchań na samym tylko YouTubie. Hashtag z tytułem kawałka trenduje na Twitterze, a Blinks z całego świata mocno angażują się w jego promocję.

Przypominamy, że album Chromatica ukaże się już w piątek, 29 maja. Poza piosenkami z Arianą Grande i BLACKPINK, słuchacze mogą liczyć na efekt współpracy z Eltonem Johnem. W oczekiwaniu na premierowe wydawnictwo artystki, zostawiamy was z Sour Candy i Tamagotchi. Też słyszycie podobieństwo?

Sonda
Czy słyszysz podobieństwo do Tamagotchi?