Nowa piosenka Dody: mamy drugi fragment, tym razem refren! Jak brzmi nowa Doda? Posłuchaj teraz [AUDIO]

2013-10-09 15:45

Nowa piosenka Dody coraz bliżej, a my mamy dla Was drugi fragment kawałka. Tym razem serwujemy refren nagrania, które w całości usłyszymy już w czwartek 10 października 2013 roku w Gorącej 20 Radia ESKA! Klikaj i sprawdź, czym zaskakuje Doda jesienią 2013!

Nowa piosenka Dody robi furorę wśród fanów wokalistki i czytelników ESKA.pl, dlatego też postanowiliśmy poczęstować Was kolejnym, drugim już fragmentem najnowszego kawałka Dody przed jego premierą w czwartek 10 października 2013 roku w Gorącej 20 Radia ESKA tuż po 18.00. Tym razem serwujemy Wam refren nowej piosenki Dody (klikaj w player ze zdjęciem powyżej).

>>> NOWA PIOSENKA DODY: Wkręceni (High Life) w całości - posłuchaj!

TEKST REFRENU NOWEJ PIOSENKI DODY:

Chciałam to mam, high life
I znów ten sam zniewalający stan
- żadnych szans
high, high life, wielki świat
miało być pięknie, jest byle jak
high, high life i znów ten sam zniewalający stan
- żadnych szans
high, high life, tracimy czas
wkręceni w miłość jak w dobry żart


Pierwszy fragment nowej piosenki Dody do posłuchania po kliknięciu w artykuł proponowany poniżej. Jesteście ciekawi, jaki tytuł nosi najnowszy utwór polskiej wokalisty i nie możecie się doczekać szczegółów nagrania? Wszystkiego dowiecie się jeszcze dziś - 9 października - oczywiście na ESKA.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze