NOWA JA - program z Kasią Cichopek. Odcinki, data emisji, szczegóły

2017-05-02 13:37

Nowa Ja - drugi sezon programu z Kasią Cichopek przed nami! Czekają nas niezwykle wzruszające historie kobiet, które zdecydowały się na odważny krok - metamorfozę zarówno wizualną, jak i mentalną. Kiedy i gdzie oglądać? Przekonajcie się na ESKA.pl

NOWA JA - drugi sezon programu również będzie bogaty w niezwykle wzruszające historie kobiet, które zdecydowały się na odważny krok - metamorfozę zarówno wizualną, jak i mentalną. Każdy odcinek poświęcony będzie historii jednej spośród jedenastu uczestniczek programu. Opowiedzą o tym, co wpłynęło na ich życie, że przestały o siebie dbać, dlaczego nie wierzą w siebie, deprecjonują własne osiągnięcia czy czują się mało kobiece.

Nowa Ja - program, odcinki, eksperci

Gospodynią programu jest Katarzyna Cichopek, która bohaterki zaraża siłą i optymizmem, dzieląc się przy tym własnym doświadczeniem. Stara się pomóc stanąć im na nogi, ujrzeć w sobie atrakcyjne, niepowtarzalne kobiety i uwierzyć, że świat należy do nich.

Przysłowiową kropką nad „i” będzie metamorfoza wizualna, którą w tym sezonie zajmie się zupełnie nowa ekipa profesjonalistów – o strój skrojony na miarę charakteru, ale także dodający świeżości zadba Kaja Śródka. Za stylizację fryzur odpowiada Paweł Zięba. Atuty urody podkreśli, a mankamenty przypudruje makijażystka Magda Gontarczuk. Nad poczuciem własnej wartości oraz wiarą w siebie będzie pracować terapeutka i life coach Joanna Godecka.

Nowa Ja - kiedy i gdzie oglądać?

Bohaterki programu Nowa Ja! to Polki, które mijamy codziennie na ulicy, a których z reguły nie zauważamy. Zresztą one same poświęcają sobie niewiele uwagi. Postanowiły jednak wziąć los w swoje ręce i dokonać rewolucyjnych zmian w życiu. Z pomocą przyjdzie im Kasia Cichopek wraz ze sztabem profesjonalistów. Cała ekipa pracować będzie nie tylko nad zmianą wizualną uczestniczek, ale także pomoże im uwierzyć w siebie, pozbyć się kompleksów i ujrzeć w sobie atrakcyjną kobietę. II sezon "Nowej Ja!" w telewizji NOWA TV w każdą sobotę, od 6 maja, o godz. 15:45.

Emisja: od 6 maja (sobota), godz. 15:45, powtórki: piątek 12:30 i niedziela 9:00

 

(informacja prasowa: NOWA TV)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze