Nowa Doda i nowy Michał Wiśniewski - zobacz jak zmieniły się polskie gwiazdy! [ZDJĘCIA, VIDEO]

2013-10-13 12:52

Doda i Michał Wiśniewski nagrywają płyty. Zmieniają też wizerunek! Doda jest subtelniejsza, a Michał nie ma czerwonych włosów!

Doda i Michał Wiśniewski nagrywają płyty! Powrót gwiazd nie jest byle jaki, zarówno Doda, jak i Michał, lider zespołu Ich Troje. wracają odmienieni.

Na Instagramie Dody na najnowszej fotce możemy zobaczyć piękną, subtelną kobietę. Dokładnie to samo zdjęcie pojawiło się na jej Facebooku. Odmieniona Doda i jej nowy, spokojny kawałek Wkręceni (High Life) zapowiadają zbliżającą się wielkimi krokami płytę.

Nad singlem pracowałam kilka długich tygodni i jestem z niego dumna! Nieustannie pracuję nad kolejnymi utworami. Zniewalający stan! Płyta będzie wyjątkowa - pisze Doda na swoim Facebooku.

Nie próżnuje też były lider Ich Troje, który wraca odmieniony. I to dosłownie! Michał Wiśniewski wraz ze zamianą koloru włosów wydaje nową płytę La Revolucion. Na krążku znajdzie się 12 kawałków. Jaka będzie nowa płyta Michała? Czy tak odmieniona jak wizerunek Wiśniewskiego?

Dzisiaj widzimy spokojnego ustatkowanego mężczyznę. Wokalista w wywiadzie dla Vivy stwierdził, że wizerunek wiecznego 'chłopca' nie pasuje już do 40-letniego faceta. Nowa płyta Wiśniewskiego pojawi się w sprzedaży 26 listopada 2013 roku, Doda zaś swoją planuje wydać w 2014 roku.

Doda - Wkręceni (High Life)Ich Troje - Razem A Jednak Osobno

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE