Nów Księżyca 2021 - kiedy będzie i jaki ma na nas wpływ?

Księżyc
Autor: Pixabay.com

Nów księżyca 2021 zbliża się wielkimi krokami! Kiedy dokładnie doświadczymy tak zwanego nowiu w Koziorożcu i jaki będzie on miał na nas wpływ? Sprawdź już teraz, kiedy będziesz miał pełną kontrolę nad swoim życiem i jakie inne korzyści przyniesie ci nadchodzące zjawisko!

Nów księżyca 2021 nadchodzi! Inaczej nazywany także nów w Koziorożcu da nam do zrozumienia, że nie mamy pełnej kontroli nad własnym życiem, a ostatnie słowo zawsze ma przeznaczenie. Nadchodzące zjawisko pomoże nam osiągnąć wymarzony cel i będzie wspierać nas w realizacji noworocznych życzeń. Warto więc wiedzieć, kiedy dokładnie będzie można je zaobserwować. Nów w Koziorożcu 2021 - kiedy doświadczymy tego zdarzenia? Pierwszy nów Księżyca 2021 wzejdzie już 13 stycznia w znaku Koziorożca, dlatego też nazywa się nów w Koziorożcu. Zjawisko to po raz pierwszy od trzech lat będzie wolne od złej energii Saturna, czyli inaczej planety ograniczeń, która dotychczas utrudniała nam realizację noworocznych postanowień. 

Nów w Koziorożcu 2021 będzie w dużym stopniu sprzyjać osiąganiu celów, nawet na skalę światową. Popchnie nas do realizacji wszystkich marzeń, a także podniesie na nogi tych, którzy poczuli, że znaleźli się na samym dnie.

Nów Księżyca 2021 - kiedy?

Nów w Koziorożcu 2021 wzejdzie 13 stycznia i będzie to pierwszy nów w nowym roku! Nów Księżyca jest słynną fazą, w której Księżyc całkowicie znika z nieba, pozostawiając po sobie tylko ciemność. To jednak nie wszystko, zdaniem wielu astrologów moment ten ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i dalsze funkcjonowanie w ciągu dnia. 

Pełnia Truskawkowego Księżyca
Najnowsze