Sylwester last minute 2019 - co zrobić na ostatnią chwilę?

2018-12-31 0:18
sylwester
Autor: Jola LIPKA/East News

Brakuje wam pomysłów na Sylwestra 2018? Sprawdźcie, co można zaplanować na ostatnią chwilę! 

Sylwester 2019 

Sylwester last minute 2019 - co robić 31 grudnia? 

Ciągle nie macie pomysłu, jak spędzić Sylwestra? Możecie wybrać jedną z naszych propozycji: 

Sylwester miejski - eventy odbywać się będą w największych miastach w Polsce. Na Stadionie Śląskim, w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Zakopanem zobaczyć będzie można największe gwiazdy. 

Sylwester w kinie - Największe kina w Polsce też przygotowują niespodziankę dla swoich fanów. Ciągle możecie zakupić bilety na specjalne sylwestrowe maratony filmowe. Wśród wyświetlanych propozycji wiele atrakcyjnych premier! 

Kody QR w bankomatach. Policja ostrzega - możecie stracić pieniądze!

Imprezy na mieście - Wciąż możecie iść do klubu lub na bal sylwestrowy. Sprawdźcie oferty w waszym mieście i wybierzcie się tam, gdzie czuć będziecie się najlepiej. Pamiętajcie jednak by się śpieszyć! 

Sylwester w TV - jeśli zdecydujecie się odpocząć w domu, możecie przebierać i w fantastycznych ofertach telewizji. Wśród nich te trzy największe imprezy - Sylwester Marzeń z Dójką, Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie i Stolica Sylwestra w TVN. 

Sylwester last minute 2019 - jak zorganizować imprezę? 

Jeszcze nie jest za późno by zorganizować imprezę dla przyjaciół. Jeśli całą paczką myślicie o wspólnym spędzaniu czasu, to potrzebować będziecie na ostatnią chwilę kilku ważnych rzeczy. Zaopatrzcie się w noworoczne gadżety, które uświetnią waszą imprezę. Możecie je dostać nawet w supermarketach! Przygotujcie proste przystawki lub zamówcie coś! Sylwester to dzień pracujący i wiele restauracji będzie otwartych. Nie zapomnijcie również włączyć Radio ESKA i bawić się w rytmie największych przebojów mijającego roku! 

ESKA Odwołuje Zimę 2019 - BILETY first minute. Jak wygrać?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze