Noc Muzeów 2018 - DATA. Kiedy zwiedzanie muzeów za darmo?

2018-03-26 14:23
Noc Muzeów 2018 - DATA. Kiedy zwiedzanie muzeów za darmo?
Autor: fot. Robert Wozniak / East News Noc Muzeów 2018 - DATA. Kiedy zwiedzanie muzeów za darmo?

Noc Muzeów to tradycyjnie okazja, by odwiedzić muzea, galerie, zamki i inne historyczne miejsca zupełnie za darmo! Kiedy jest święto wszystkich miłośników sztuki?

Noc Muzeów 2018 - data wydarzenia ciekawi wiele osób, które chcą zwiedzić najciekawsze miejsca zupełnie za darmo! W trakcie trwania imprezy, wieczorami oraz do późnych godzin nocnych, można podziwiać muzea, galerie, zamki tysiące innych, historycznych obiektów. Istnieje również szansa, by wziąć udział w wyjątkowych zabawach, które przeniosą Was w odległe czasy. Pamiętajcie jednak, że często konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Noc Muzeów 2018 - data

Noc Muzeów odbywa się w całej Polsce, a listę miast i miejsc, które biorą udział w akcji, znajdziecie w serwisach społecznościowych pod hasztagiem #nocmuzeów2018. Za darmo do różnych instytucji kultury na terenie całego kraju można wejść 19 maja 2018. Noc Muzeów w Krakowie odbędzie się dzień wcześniej.

Pierwsza Noc Muzeów odbyła się w styczniu 1997 roku w Berlinie. Cieszyła się dużym powodzeniem, więc zorganizowano ją również w innych krajach. Obecnie organizuje je ponad 120 miast Europy.

NOC MUZEÓW 2018 w Warszawie: program, wydarzenia, atrakcje [LISTA MIEJSC] - warszawa.eskainfo.pl

Autor: brak danych

Wiemy coraz więcej o tegorocznej Nocy Muzeów, która zaplanowana została na 19 maja. Sprawdźcie, jakie miejsca będzie można odwiedzić w W...

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze