Niewidomy zagrał NA USZACH polski hit. Teraz został pobity na freak-fightowej gali!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: KDO S KOHO? Danny x Dragunov, Kuběnka x Holomek, Fregamer x Kamení, Kaluba x Kukis / Clash of the Stars Niewidomy zagrał NA USZACH polski hit. Teraz został pobity na freak-fightowej gali!

SKANDALICZNA WALKA

Niewidomy zagrał NA USZACH polski hit. Teraz został pobity na freak-fightowej gali!

2023-06-13 15:35

Od dawna w Polsce freak-fighty cieszą się dużą popularnością. Pojedyncze walki zawodników, którzy nie mają nic wspólnego z MMA mogliśmy oglądać na galach KSW, a do dziś możemy się nimi emocjonować za sprawą Fame MMA. I w zasadzie nie ma nic w tym złego, ale ważne jest to, by nie została przekroczona granica zdrowego rozsądku. Tak jak niedawno miało to miejsce w Rosji, kiedy to Youtuber zawalczył z trzema kobietami, internauci śledzili pojedynek 75-letniego mężczyzny z 18-letnim wnukiem kontra 28-letnia kobieta, czy chociażby w Wielkiej Brytanii, gdy dwóch otyłych mężczyzn postanowiło sprawdzić swoje umiejętności. Szokująca może okazać się też walka w budce telefonicznej, aczkolwiek da się to jakoś zrozumieć. Nie da się natomiast zaakceptować tego, co wydarzyło się na jednej z gal freak-fightowych w Czechach!

Jakiś czas temu zagraniczne, ale i polskie media rozpisywały się o mężczyźnie, który pojawił się w Mam Talent z nietypowym talentem. W czeskiej odsłonie talent-show zagrał na uszach polski hit Ona lubi pomarańcze, pod którym podpisuje się zespół After Party. Choć jurorzy tego typu programów zawsze muszą powstrzymać się od śmiechu, bo powinni wykazać się szacunkiem i zrozumieniem w stosunku do osoby walczącej o marzenia, to jednak przy tym uczestniku nie mogli się powstrzymać. Teraz jednak nie jest nikomu do śmiechu. Ten sam mężczyzna, czyli Dragunov został pobity na freak-fightowej gali i zdecydowanie granica zdrowego rozsądku została właśnie przekroczona.

Ma zaledwie 6 lat, a tworzy hity jak topowi producenci! Jego talent szokuje

Sławomir Peszko o końcu kariery i przyszłości w MMA

Dragunov - niewidomy pobity na gali freak-fightowej

Czesi już wielokrotnie udowodnili, że mają talent i wykazują się ogromną kreatywnością. Stamtąd pochodzi Ewa Farna, to tam stworzony został Krecik, czy legendarny serial animowany, Sąsiedzi. Co więcej, to właśnie nasi południowi na mapie sąsiedzi wymyślili soczewki kontaktowe, w latach 50. Ich pomysłowość do dziś budzi u nas szacunek, aczkolwiek w tym przypadku raczej nie ma się czym chwalić. Organizatorzy gali freak-fightowej Clash of the Stars postanowili przekroczyć granicę przyzwoitości organizując zestawienie niewidomego mężczyzny, z pełnosprawnym mężczyzną, któremu zostały zasłonięte oczy. Wszystko po to, by "wyrównać szanse".

Co więcej do ich ciał przyczepiono dzwoneczki, aby mogli znaleźć się w oktagonie. Walka odbyła się na zasadach MMA z zakazem używania nóg. Skandaliczne sceny wywołują oburzenie i nie ma się co dziwić. Zobaczcie to poniżej i oceńcie sami w sondzie poniżej wideo.

Sonda
Co sądzisz o takiej walce na gali freak-fightowej?