Niesłysząca wokalistka zachwyciła w Mam Talent!

i

Autor: Fot. Instagram/agt Screen z Instagram

Niesłysząca wokalistka zachwyciła w Mam Talent!

2017-06-08 18:33

Owacje na stojąco, łzy i złoty przycisk. Emocje jakie wywołała niesłysząca wokalistka w Mam Talent są nie do opisania.

Mam Talent to show, które odkryło nie tylko wiele wokalnych talentów, ale też wspaniałych ludzi z ogromną pasją. Do niezwykłej sytuacji doszło w 12. sezonie amerykańskiej edycji programu, gdzie w jury zasiadają: Simon Cowell, Heidi Klum, Mel B i Howie Mandel. Na jednym z castingów pojawiła się 29-letnia Mandy Harvey. Dziewczynie towarzyszyła tłumaczka języka migowego. Okazało się, że 29-latka mając 18 lat straciła słuch.

Klaun w Mam Talent śpiewa przebój Sii i jest w tym genialny VIDEO

Autor: brak danych

W jednym z odcinków amerykańskiej edycji Mam Talent na scenie pojawił się klaun. Artysta ukrywający się pod pseudonimem Puddles Pity Party odpowiadał na pytania jurorów wyłącznie gestami i mimiką. Swojego głosu użył dopiero podczas swojego występu. Klau

Niesłysząca wokalista w Mam Talent

Wszystko przez chorobę, jaką było zaburzenie tkanki łącznej. Opowiedziana przez Mandy historia poruszyła jury, ale tego co wydarzyło się później nikt się nie spodziewał. Śpiew już od dziecka był wielką miłością Mandy. Dziewczyna po utracie słuchu postanowiła, że nie podda się i będzie kontynuowała swoją pasję. Na przesłuchaniu Mandy zaprezentowała napisaną przez siebie piosenkę Try, która opowiada o jej trudach związanych z utratą słuchu. Wykonanie Mandy wzruszyło jury do łez. Simon Cowell był tak poruszony, że dał dziewczynie złoty przycisk, który automatycznie przeniósł ją do półfinału.

She's never giving up. #AGT ✨ @mandyharvey Post udostępniony przez America's Got Talent - AGT (@agt)