Nie płacić za przesyłkę? To możliwe z Allegro!

2020-10-16 16:50 Materiał sponsorowany AW
Allegro
Autor: Shutterstock

Nowy rok akademicki to nowe wydatki, dlatego też nie dziwi konieczność poszukiwania oszczędności przez studentów. Te, jak się okazuje, można znaleźć niemal na każdym kroku – np. dzięki znanym i cenionym serwisom takim jak Allegro. Teraz, dzięki nowej usłudze Allegro Smart! Student, osoby uczące się na uczelniach wyższych nie muszą płacić za przesyłki zakupionych produktów. Jak to działa? Sprawdźmy!

Allegro Smart! Student, czyli mnóstwo korzyści

Allegro to portal, na którym kupujemy niemal wszyscy – część z nas często i regularnie. Dlatego od 2 lat serwis poleca usługę Allegro Smart!, która pozwala na korzystanie z darmowych dostaw produktów. Teraz powstała specjalna wersja tego rozwiązania, stworzona specjalnie dla studentów. Co zyskasz dzięki niej?

Darmowe dostawy

Allegro Smart! Student zapewnia możliwość kupowania produktów na portalu bez ponoszenia kosztów przesyłek. Wystarczy, że wybierzesz dostawę do jednego z tysięcy paczkomatów albo punktów odbioru. To sposób na znaczną oszczędność, szczególnie w sytuacji, gdy regularnie korzystasz z Allegro. Co więcej, nie zapłacisz ani złotówki za zwrot towaru – nawet w przypadku skorzystania z przesyłki kurierskiej.

Co należy zrobić, aby mieć darmowe dostawy przez okrągły rok? Najpierw korzystasz z Allegro Smart! Student przez pół roku za darmo, więc nie musisz się martwić żadnymi kosztami. Po tym czasie decydujesz, czy chcesz dalej być w programie. Jeśli tak – dokonujesz jednorazowej wpłaty w wysokości 39 zł (to o 10 zł mniej niż w przypadku klasycznego Smarta!). Daje to zaledwie 3,25 zł miesięcznie, a więc mniej więcej tyle, ile koszt jednego biletu tramwajowego. To jednak nie wszystko!

6 miesięcy korzystania za darmo

Nowi użytkownicy Allegro Smart! Student otrzymują możliwość półrocznego korzystania z usługi za darmo – bez jakichkolwiek ograniczeń. Będziesz mógł więc odbierać swoje przesyłki bez jakichkolwiek opłat i korzystać z wszystkich innych korzyści, jakie daje ta aplikacja. A tych jest naprawdę sporo!

Okazje, promocje i zniżki od zewnętrznych partnerów

Tym, co stanowi o sile Allegro Smart! Student, są również liczne okazje i promocje. Wybierając usługę, skorzystasz m.in. z rabatów:

  • -20% na bilety Flixbusa;
  • -20% na bilety w Multikinie (oraz fotel VIP w cenie zwykłego);
  • 12,90 zł za specjalny zestaw barowy w Multikinie;
  • -20% na przejazdy wszystkimi pojazdami Blinkee.city.

Co więcej, zyskasz możliwość zyskania dodatkowych 7 GB internetu, jeżeli jesteś abonentem sieci T-Mobile lub Heyah, a nawet kupisz taniej bilety na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne w modelu presale. A wszystko to za darmo przez pierwsze 6 miesięcy!

Allegro dla studentów

Oferta jest idealnie dopasowana do potrzeb i budżetu studentów. Na Allegro znajdziesz produkty wysokiej jakości, dostępne często w najniższych cenach, za które dzięki usłudze zapłacisz teraz jeszcze mniej. Dodatkowa oszczędność na przesyłce będzie wartościowa zarówno dla tych osób, które zamawiają raz na kilka miesięcy, jak i dla regularnych bywalców portalu. Sprawdź usługę Allegro Smart! Student przez pół roku za darmo – być może będzie to rozwiązanie, które okaże się dla ciebie niezwykle przydatne na co dzień.

Allegro
Autor:
Najnowsze