Nicky Jam i Daddy Yankee połączyli siły! Muevelo HITEM jak Con Calma?

2020-01-09 11:43 RW
Nicky Jam i Daddy Yankee połączyli siły! Muevelo HITEM jak Con Calma?
Autor: Sony Music Poland Nicky Jam i Daddy Yankee połączyli siły! Muevelo HITEM jak Con Calma?

Muevelo to bujający utwór, który może stać się hitem, jak Con Calma czy rekordowe Despacito! W nowej piosence, pod którą podpisuje się Nicky Jam i Daddy Yankee usłyszymy motyw kultowego przeboju. Przekonajcie się sami i oceńcie jedną z pierwszych hitowych premier 2020 roku - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2020: Muévelo to piosenka stworzona przez Play-N-Skillz, producentów nagrodzonych Grammy Nagranie oparto na fragmencie klasycznego utworu Here Comes the Hotstepper, od Iniego Kamoze z 1994 roku, przywołującego złotą erę reggae. Wspólna piosenka Nicky'ego Jama i Daddy'ego Yankee ukaże się na ścieżce dźwiękowej do nachodzącego filmu Bad Boys For Life, który 24 stycznia trafi do kin w Polsce. 

Film promuje także singiel RITMO (Bad Boys For Live) od Black Eyed Peas z J Balvinem, do którego teledysk na YouTube obejrzano już ponad 383 milionów razy. W filmie usłyszeć będzie można także utwory takich artystów jak Meek Mill, City Girls, Rick Ross, Rich The Kid, Jaden Smith, Buju Banton, Pitbull, a nad całym przedsięwzięciem pod kątem muzycznym czuwa DJ Khaled jako producent wykonawczy. Album ze ścieżką dźwiękową ukaże się 17 stycznia.

Daddy Yankee i Nicky Jam - piosenka Muevelo

Reggaeton stał się w ostatnich latach prawdziwym światowym fenomenem, ale Nicky Jam i Daddy Yankee to prawdziwi pionierzy tego gatunku! Artyści znani dzisiaj z takich hitów jak X, Con Calma, czy oczywiście Despacito, uważani są za prekursorów muzyki reggaeton, a kiedyś nawet działali razem - jako legendarny duet Los Cangris. Fani od lat czekali na ich nowy wspólny utwór - i było warto!

Nicky Jam i Daddy Yanke - Muevelo to HIT wiosny 2020? Oceńcie sami słuchając poniżej:

Najnowsze