New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

2017-07-21 18:51
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
Autor: fot. okładka płyty i singli New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!

New Music Friday w RADIU ESKA! Piątek, czyli dzień, na który czekają wszyscy zmęczeni całym ciężkim tygodniem. W końcu zaczyna się weekend i można odpocząć! Doskonale wiemy, że akumulatory najlepiej ładuje się słuchając najnowszej, a przy tym najlepszej muzyki! W związku z tym najświeższe, najgorętsze nowości muzyczne 2017 usłyszycie w każdy piątek od samego rana w ESCE! 

Nowe piosenki 21 lipca 2017 w RADIU ESKA - co premierowo?

Planujecie odpoczynek w gronie znajomych? Pochwalcie się i zaimponujcie przyjaciołom, że wiecie, jakie kawałki ledwo co pojawiły się na rynku muzycznym. Tego oczywiście dowiecie się słuchając New Music Friday w Radiu ESKA. Każdy piątek upływa nam pod znakiem nowej muzy w ESCE, bo chcemy byście byli na czasie z tym, co nowe i wkrótce będzie może rządzić na listach hitów. Od 21 lipca 2017 na naszej antenie usłyszycie:

  • The Weeknd - Rockin': kolejny, dokładnie piąty singiel z płyty Starboy! Utwór charakteryzuje lekki, przyjemny refren oraz house'owy rytm, za który odpowiadają producenci - Ali Payami i Max Martin. 
  • Louis Tomlinson feat. Bebe Rexha & Digital Farm Animals - Back To You: utwór, skomponowany przez Louisa i Digital Farm Animals, jest romantyczną piosenką o miłości mówiącą o powrocie do kochanej osoby, od której nie można się uwolnić. Teledysk Back To You powstał w Doncaster, czyli rodzinnym mieście Louisa Tomlinsona. Producentem samego nagrania jest Nicholas Gale, twórca Digital Farm Animals. Back To You znajdzie się na debiutanckiej płycie członka 1D.
  • Bob One x Bas Tajpan - Jakby już nie miało być jutra: to pierwszy wspólny singiel duetu od czasu Daj z siebie wszystko. Utwór zarejestrowano w kultowym MaxFloStudio w Katowicach. Za bit odpowiada sam Bob One. 

Jeśli chcesz być na czasie z najnowszymi hitami słuchaj RADIA ESKA! W towarzystwie premier usłyszycie Najlepsze Hity Na Lato!

Najnowsze