New Music Friday w RADIU ESKA - Avicii, Pink i inni podnoszą temperaturę! [VIDEO]

2017-08-11 17:25
New Music Friday w RADIU ESKA - Avicii, Pink i inni podnoszą temperaturę! [VIDEO]
Autor: fot. mat. prasowe okładki singli New Music Friday w RADIU ESKA - Avicii, Pink i inni podnoszą temperaturę! [VIDEO]

Piątek, czyli ulubiony dzień fanów nowości muzycznych! Specjalnie dla was na antenie RADIA ESKA, gramy to co nowe, świeże i wkrótce stanie się hitem. Co premierowo 11 sierpnia?

New Music Friday w RADIU ESKA - chcemy byście byli na czasie z najświeższą muzyką, a przy tym nie przegapili żadnej ważnej premiery. W związku z tym w każdy piątek od samego rana gramy świeżo opublikowane nowości muzyczne. 11 sierpnia 2017 wśród nowych hitów na naszej antenie, nie mogło zabraknąć artystów, którzy powracają na rynek muzyczny! Pojawi się Avicii z singlem promującym EP-kę oraz Pink z kawałkiem What About Us, który zapowiada pierwszą od pięciu lat, a siódmą w karierze płytę wokalistki. 

New Music Friday w RADIU ESKA - premiery 11.08.2017

Piątek to wyjątkowy dzień, nie tylko z tego względu, że zaczyna się weekend. To również specjalny dzień dla wszystkich fanów nowości muzycznych. Co tydzień największe gwiazdy rynku muzycznego wypuszczają w świat swoje nowe, potencjalne hity. Nie szukajcie ich na kilkunastu stronach internetowych - te najświeższe single usłyszycie w każdy piątek od rana w RADIU ESKA. 11 sierpnia 2017 na naszej antenie, wśród najgorętszych nowości usłyszycie:

  • Avicii feat. Sandro Cavazza - Without You: singiel z EP-ki pt. AVĪCI, czyli najbardziej osobistego materiału w karierze Berglinga. Album promuje singiel Without You - piosenka o wolności, w której śpiewa Sandro Cavazza. Utwór jest wynikiem wielogodzinnych rozmów podczas podróży do Kalifornii.
  • Pink - What About Us: to pierwszy singiel, którym Pink zapowiada nową, siódmą w dorobku płytę. Album nosi tytuł Beautiful Trauma i na półkach sklepowych pojawi się 13 października 2017. Promujący singiel skomponowali: P!nk, Johnny McDaid z zespołu Snow Patrol oraz Steve Mac, a za produkcję odpowiada Mac.
  • Lanberry - Ostatni most: po sukcesie z hitem Zagadka, Lanberry wydała kolejny kawałek. Utwór pt. Ostatni most w sieci pojawił się wraz z teledyskiem.

Chcemy byście byli na bieżąco z nowościami, więc te dwa znakomite single swój debiut na antenie RADIA ESKA miały w czwartek, 10 sierpnia - w dzień światowej premiery. Powyższa lista z New Music Friday w RADIU ESKA będzie zaktualizowana o kolejne premiery! 

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

 

Najnowsze