New Music Friday 12.02 w Radiu ESKA - nowości muzyczne, które rozgrzeją was do czerwoności

New Music Friday
Autor: okładki singli

Nie zatrzymujemy się i lecimy dalej! Drugi tydzień lutego przyniósł nam kolejne nowości muzyczne, które oczywiście usłyszycie w New Music Friday w Radiu ESKA. Czyje nowe, jeszcze gorące hity zagramy na antenie w piątek, 12 lutego 2021? Sprawdźcie koniecznie nasz rozkład jazdy i dajcie się porwać świeżutkim nutom, które na pewno zagoszczą w waszych playlistach.

New Music Friday 12.02 - te nowości muzyczne z pewnością sprawią, że choć na moment zapomnicie o panującej za oknem pogodzie. Na zewnątrz zimno i wieje, ale największe gwiazdy muzyki robią wszystko, by przenieść was myślami do ciepłych krajów, gdzie lato panuje przez cały rok. Tradycyjnie, jak w każdy piątek, do sieci trafiły nowe single waszych ulubionych wykonawców i nie tylko. Tego dnia swoje najnowsze płyty wydały między innymi Margaret oraz Rita Ora. Premierę miała też reedycja świetnie przyjętego krążka Dua Lipy zatytułowana Future Nostalgia (The Moonlight Edition). Tych dwóch zagranicznych artystek na pewno nie zabraknie w dzisiejszym New Music Friday w Radiu ESKA. Czyje nowości muzyczne jeszcze usłyszycie na antenie?

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni

New Music Friday 12.02 - Rita Ora, Cleo i inni

Piątek to ulubiony dzień wszystkich nie tylko ze względu na to, że zwiastuje weekend, ale również dlatego, że przynosi nowości muzyczne od największych gwiazd. Tych oczywiście nie zabraknie na naszej antenie. Włączcie Radio ESKA, bo przed wami następujące premiery:

  • Rita Ora / Imanbek - Bang Bang
  • Cleo - Kocham
  • Dua Lipa - We're Good
  • Showtek, Lxandra - Someone Like Me
  • P!nk + Willow Sage Hart - Cover Me In Sunshine
  • Merk & Kremont, The Beach - She's wild
  • Henri PFR & Madism - Bruises (feat. LONO)

Na swoje ulubione nowości muzyczne możecie głosować oczywiście w naszej Bitwie Hitów. Sonda znajduje się poniżej.

Najnowsze