Natalia Nykiel zawiesza karierę! Jaki jest powód decyzji piosenkarki?

2019-09-16 15:00 k.w.
Natalia Nykiel
Autor: screen YouTube/ Natalia Nykiel

Natalia Nykiel to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Ma na swoim koncie takie hity jak: Bądź duży, Error, Wilk czy też Spokój. Jej kariera rozpoczęła się dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland. Dotarła w nim do finału i mimo tego że nie wygrała - udało jej się zaistnieć. Ostatnio piosenkarka poinformowała swoich fanów, że zawiesza karierę. Jaki jest powód tej decyzji? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl

Natalia Nykiel zawiesza karierę! Fani artystki są w szoku. Natalia Nykiel w 2013 roku wzięła udział w drugiej edycji programu The Voice of Poland. Dzięki wokalnym umiejętnościom dotarła aż do finału. Pomimo że ostatecznie nie wygrała, show otworzyło jej drzwi do kariery. Natalia Nykiel wykorzystała swój moment i w bardzo krótkim czasie wydała debiutancki album - Lupus Electro. W jego tworzeniu pomagali jej tacy artyści jak Kasia Nosowska, Paulina Przybysz czy też Karolina Kozak. Niestety okazuje się, że Natalia Nykiel zawiesza karierę. Dlaczego?

Natalia Nykiel zawiesza karierę

Ostatnio Natalia Nykiel umieściła na swoim Instagramie wideo, w którym poinformowała fanów o swoich najbliższych planach. Zdradziła w nim, że jej kariera, która rozpoczęła się po udziale w The Voice of Poland, toczyła się równolegle z jej stacjonarnymi studiami. Mimo koncertów, nagrywania płyt i wywiadów, udało jej się kontynuować naukę na uczelni wyższej. Teraz spełni swoje największe marzenie - będzie studiować za granicą. W związku z wyjazdem, artystka zagrała ostatnio ostatni koncert w tym roku. Na kilka miesięcy zawiesza karierę, aby poświęcić się nauce. Jak podkreśla - edukacja jest dla niej bardzo ważna. Obiecuje, że wróci najszybciej jak będzie mogła i ze zdwojoną siłą. Poniżej możecie obejrzeć nagrane przez artystkę wideo:

Najnowsze