Natalia Kawalec łączy siły z Golec uOrkiestra. Ten wpis finalistki Voice Kids zdradza wszystko!

2020-03-31 11:22 MK
Natalia Kawalec
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Po fenomenalnym wykonaniu utworu Adele podczas Przesłuchań w ciemno, Natalia Kawalec od razu stała się jedną z faworytek do zwycięstwa w programie The Voice Kids. Talentem mieszkającej na co dzień w Chicago nastolatki trenerzy i widzowie zachwycili się na tyle, że umożliwili jej dotarcie do 2. miejsca. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, młoda wokalistka zasugerowała, że wspomogła Golec uOrkiestra w nowym projekcie. Więcej na ESKA.pl.

Natalia Kawalec - nowa piosenka finalistki The Voice Kids będzie efektem współpracy z Golec uOrkiestra? Wszystko na to wskazuje! Po świetnie przyjętym kawałku z Gromeem, bracia Golec przeżywają renesans swojej kariery muzycznej. Ich najnowsze kawałki generują miliony wyświetleń, a koncerty przyciągają tłumy fanów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, muzycy zdradzili, że szykują niespodziankę dla swoich wielbicieli, mającą na celu pomóc im w przetrwaniu trudnego czasu, związanego z pandemią koronawirusa. Wskutek stale rosnącej liczby zakażeń, zamknięte zostały takie miejsca jak restauracje, kluby czy też kina, a obywatele zostali zmuszeni do izolacji.

Wszystko wskazuje na to, że jedną z artystek zaangażowanych w nowy projekt Golec uOrkiestra jest doskonale znana widzom programu The Voice Kids Natalia Kawalec. Nastolatka, która zachwyciła wszystkich jurorów podczas Przesłuchań w ciemno udowodniła, że mimo młodego wieku, posiada wielki talent i artystyczną dojrzałość. Dzięki temu, nastolatka reprezentowała drużynę Cleo w wielkim finale. I choć ostatecznie show wygrał Marcin Maciejczak, Natalia Kawalec nie powiedziała ostatniego słowa.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Natalia Kawalec i Golec uOrkiestra

Media społecznościowe to obecnie miejsce, gdzie artyści w najszybszy sposób mogą porozumieć się ze swoimi fanami. Członkowie zespołu Golec uOrkiestra ogłosili w najnowszym poście na Instagramie, że szykują nie lada niespodziankę muzyczną.

- Kochani, wiemy, że w ostatnich dniach nie jest łatwo i pewnie wielu z Was nie starcza już siły i cierpliwości, ale musimy dać radę, wytrzymać i #zostanwdomu. Musimy się także wspierać. My chcemy Was wesprzeć tym, co umiemy najlepiej i co jest naszą bronią na gorszy czas… słowem i muzyką. Razem z naszymi muzycznymi Przyjaciółmi szykujemy akcję, dzięki której - mamy nadzieję - uwierzycie, że już wkrótce - napisali.

Natalia Kawalec udostępniła post u siebie na story z wymowną emoji, sugerującą, że nie może powiedzieć nic więcej. Czekamy z niecierpliwością!

Najnowsze