Doda

i

Autor: print screen YouTube Doda

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

2014-11-26 16:58

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 

O tym jak bardzo zmieniła się Doda możemy przekonać się, oglądając nagranie, na którym nastoletnia Doda śpiewa utwór W Moim Magicznym Domu. Nagranie video pochodzi z czasów przed powstaniem zespołu Virgin. Doda była wtedy jeszcze Dorotą Rabczewską i miała długie niefarbowane, ciemne włosy. Co więcej piosenkarka swoje umiejętności wokalne sprawdzała w zupełnie innym gatunku muzycznym. Utwór W Moim Magicznym Domu to utwór z repertuaru Hanny Banaszak. 

Przypomnijmy, że Doda karierę muzyczną rozpoczynała w Teatrze Studio Buffo. Wokalistką grupy Virgin została jako 16-letnia dziewczyna. To właśnie z tym zespołem odnosiła swoje pierwsze sukcesy. Solową karierę rozpoczęła w 2007 roku. To właśnie wtedy pojawił się jej solowy album Diamond Bitch. Album uzyskał status platynowej płyty. Przez ostatnie dwa lata można było odnieść wrażenie, że Doda wycofała się z muzyki. Wrażenie to rozwiewa jednak ostatni post piosenkarki, która zapowiedziała nowy singiel: