Narodziny gwiazdy - wszystkie piosenki z filmu. Jakie są ich tytuły i kto je śpiewa?

2021-10-23 21:33
Narodziny gwiazdy
Autor: TVN/WARNER BROS

Film Narodziny gwiazdy był jednym z największych hitów 2018 roku. Publiczność na całym świeciła zachwyciła się nie tylko talentem aktorskim Lady Gagi, ale również piosenkami, jakie nagrała na potrzeby hitowej produkcji. Wszystkie piosenki z Narodzin gwiazdy znajdziecie w jednym miejscu.

Narodziny gwiazdy - piosenki z filmu odniosły wielki sukces na całym świecie. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę sukces, z jakim spotkała się produkcja, w której główne role zagrali Lady Gaga oraz Bradley Cooper. Historia Ally, która dzięki wsparciu ukochanego stała się jedną z największych gwiazd muzyki, poruszyła miliony widzów. Choć najpopularniejszym utworem z filmu Narodziny gwiazdy pozostaje singiel Shallow, ścieżka dźwiękowa kinowego hitu wypełniona jest wartymi uwagi i wzruszającymi kompozycjami. Jeśli szukacie utworów z filmu, to poniżej prezentujemy wszystkie tytuły oraz informujemy, gdzie można posłuchać ich całkowicie za darmo.

Sonda
Czy podoba ci się muzyka z filmu?

Narodziny gwiazdy - piosenki

Piosenki z filmu Narodziny gwiazdy pokazały, że Lady Gaga jest w stanie odnaleźć się dosłownie w każdym repertuarze. Wiele osób, które do tej pory nie były wielbicielami twórczości amerykańskiej piosenkarki, zachwyciło się jej nową odsłoną. Poniżej prezentujemy wszystkie tytuły utworów zawartych w produkcji. Dobra wiadomość jest taka, że kawałków można posłuchać w serwisach cyfrowych, a także na YouTubie. Znajdują się one bowiem na oficjalnym kanale artystki.

 1. Black Eyes
 2. Somewhere Over The Rainbow
 3. La Vie En Rose
 4. Maybe It's Time
 5. Out of Time
 6. Alibi
 7. Shallow
 8. Music To My Eyes
 9. Diggin' My Grave
 10. Always Remember Us This Way
 11. Look What I Found
 12. Heal Me
 13. I Don't Know What Love Is
 14. Is That Alright?
 15. Why Did You Do That?
 16. Hair Body Face
 17. Before I Cry
 18. Too Far Gone
 19. I'll Never Love Again
Lady Gaga - jak zmieniała się gwiazda muzyki pop?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze