Największe hity 2019 w jednej piosence. Nie zabrakło Ronniego, Shawna i Roxie!

2019-12-27 14:01 MK
Sandra Rugała
Autor: youtube.com/Sandra Rugała

Fani muzyki z pewnością nie mogą narzekać na 2019 rok. Ostatnich dwanaście miesięcy przyniosło nam wiele hitów, które szybko podbiły serca słuchaczy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Swoje nowe kawałki zaprezentowały największe gwiazdy, a na scenę muzyczną wkroczyli przebojowi debiutanci. Jedna z polskich youtuberek postanowiła przypomnieć wam, które numery królowały na listach przebojów. Zobaczcie wideo na ESKA.pl.

Sandra Rugała to wokalistka, której nie trzeba przedstawiać czytelnikom ESKA.pl. W ostatnim czasie, wielokrotnie informowaliśmy was o nowościach na jej kanale. Dziewczyna zachwycała bowiem internautów swoimi interpretacjami wielkich hitów, często przetłumaczonych na język polski. W związku z tym, że rok 2019 zbliża się ku końcowi, youtuberka postanowiła stworzyć muzyczne podsumowanie tego, co działo się przez ostatnich dwanaście miesięcy w muzyce. A działo się naprawdę sporo! Gwiazdy takie jak Shawn Mendes, Selena Gomez czy Ariana Grande powróciły ze swoimi nowymi utworami, a w Polsce prawdziwą furorę w sieci zrobili Ronnie Ferrari i jego Ona by tak chciała oraz zespół Daj To Głośniej ze swoim hitem Mama ostrzegała. Tych oraz kilkunastu innych piosenek nie mogło zatem zabraknąć w podsumowaniu Sandry Rugały. W opisie zamieszczonym pod wideo, artystka przyznała, że dobierając kawałki, sugerowała się komentarzami zostawionymi przez jej widzów. Czy wśród nich znalazły się również wasze ulubione?

Hity 2019 roku w jednej piosence

Wybranie największego hitu 2019 roku to nie lada sztuka, ponieważ ostatnie miesiące przyniosły wiele ciekawych nowości. Sandra Rugała zdecydowała się zatem na zebranie kilkunastu utworów, które odniosły sukces na listach przebojów i stworzenie z nich jednej piosenki. Widzowie artystki są zachwyceni jej coverem! Posłuchajcie wyjątkowego podsumowania poniżej i sami zdecydujcie, która z przedstawionych w wideo piosenek najbardziej skradła wasze serce w tym roku.

Najnowsze