Największe do tej pory wpadki gwiazd w 2015 roku! Zobacz, co było na TOPie przez ostatnich 9 miesięcy.

2015-09-15 16:52

Od spadnięcia ze sceny po niezbyt dobrze dobrane kreacje. Gwiazdy na każdym kroku muszą uważać na to, co robią, w jaki sposób chodzą, wyglądają, pozują do zdjęć, bo czujne oko kamery jest wszędzie! Nawet najbardziej doświadczona scenicznie gwiazda popełnia błędy. Minęło 9 miesięcy 2015 roku, a my mamy już kilku kandydatów do uzyskania niechlubnego tytułu 'największej wpadki 2015'. Kto powalczy o ten status? Sprawdźcie naszych faworytów!    

Każda gwiazda robi wszystko, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Częściej im się to udaje, jednak są takie momenty w życiu każdej wielkiej osobistości show-biznesu, że po prostu wpadka jest nieunikniona bądź dzieje się w najmniej spodziewanym momencie! Wybraliśmy kilka takich, które zapadną w pamięć wszystkich obserwatorów przez długie lata! A Wy koniecznie dajcie znać, który blamaż jest największy!

Największe wpadki gwiazd w 2015 roku!

 

1. Madonna - upadek w czasie Brit Awards 2015

Ten moment zapamiętają dosłownie wszyscy, a sama Madonna najbardziej! W czasie wykonania utworu "Living For Love" jeden z matadorów pociągnął królową POP za sukienkę, a ta spadła ze schodów! 

 

2. Enrique Iglesias próbuje złapać drona! Nie został Hero ;)

Artyście pomysłów przy tworzeniu nowych piosenek nie brakuje. Okazuje się również, że pomysłów na to, jak urozmaicić swój koncert też nie! W czerwcu Iglesias na jednym ze swoich koncertów próbował złapać lecącego drona, a ten poważnie pociął mu palce. Zanim pojechał do szpitala, to piosenkarz na scenie spędził aż 30 minut! 

 

3. Rita Ora została zaatakowana przez... drzwi samochodu!

Auć! Tuż po jednej z sierpniowych gal Rita Ora przycisnęła drzwiami samochodu swoje palce. To naprawdę musiało boleć...

Last night. Finger stuck in Car door. Not good when it turns blue. ???? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rita Ora (@ritaora)

 

4. Demi Lovato lubi jeść kubki!

Po raz kolejny Demi Lovato została gwiazdą internetu! Jej wypowiedź na temat tego co lubi jeść rozbawiła wszystkich internautów! Piosenkarka, która szykuje się do wydania albumu "Confident" powiedziała, że lubi jeść kubki, ponieważ są wygodne i dobrze trzymają się w rękach.

 

5. Niall Horan przewraca się w pracy ;)

Udawać utalentowanego golfistę, to jak zostać chłopcem od robienia herbaty. Niall Horan przewrócił  się pod wpływem ciężaru kijów golfowych. Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie to, że transmisja odbywała się na żywo! 

 

6. To był ich ostatni pocałunek!

Drake stał się ofiarą Madonny w czasie występu na Coachella. Znów królowa POP zaszokowała opinie publiczną całując na scenie Drake'a. Środowisko obserwatorów może i przemilczałoby tę sprawę, gdyby nie to, że po tym pocałunku Drake odczuł ból!

 

7. Na koniec opowieść o strażaku Williamsie!

Kim Kardashian oficjalnie podziękowała Pharrellowi Williamsowi za ugaszenie palącej się sukienki w skutek czego nie doznała żadnych obrażeń. Ogień spowodowany był najprawdopodobniej przez jedną ze świeczek. Podobno Sean Kingston chciał zadzwonić pod 911 ;)

 

Przez chwilę Kim Kardashian była kobietą w ogniu! Czy to ona zaliczyła największą wpadkę 2015 roku?