Najpopularniejsze konta na polskim Instagramie. Mają ogromne zasięgi! [TOP 10]

i

Autor: Akpa

Najpopularniejsze konta na polskim Instagramie 2023. Mają ogromne zasięgi! [TOP 10]

2023-03-29 10:40

Instagram niezaprzeczalnie znajduje się pośród najczęściej używanych mediów społecznościowych w obecnych czasach. Polskie gwiazdy chętnie używają go do komunikacji z fanami oraz prowadzenia swoich biznesów. Stworzyliśmy dla Was listę celebrytów z największą liczbą obserwujących. Ich zasięgi są naprawdę imponujące!

Instagram śmiało można nazwać jednym z najpotężniejszych źródeł internetowych. Korzystają z niego ponad dwa miliardy użytkowników, stanowiąc go jednym z najszybciej rozwijających się mediów społecznościowych. Polscy influencerzy chętnie rozwijają na nim swoje działalności, a także komunikują się z fanami. Niekiedy to właśnie za jego pomocą mogą liczyć na największe zasięgi. Na ten moment część celebrytów znacznie podbija polski rynek instagramowy, zbierając na swoich kontach miliony obserwujących. Stworzyliśmy dla Was listę dziesięciu gwiazd z największą ilością followersów. Ich wyniki są naprawdę imponujące!

Ile zarabia Friz 2023? GIGANTYCZNA kwota, do której oficjalnie się przyznał!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE