Najlepsze Teledyski 2023 - zwycięzca wybrany. To dominacja jednej gwiazdy!

i

Autor: okładki teledysków / Warner Music Poland / e-muzyka / Universal Music Polska Najlepsze Teledyski 2023 - zwycięzca wybrany. To dominacja jednej gwiazdy!

OTO WYNIKI

Najlepsze Teledyski 2023 - zwycięzca wybrany. To dominacja jednej gwiazdy!

2023-12-28 10:27

Muzyczny obrazek, w którym bohaterowie tańczą. A może taki, w którym ktoś okazuje drugiej osobie miłość? Być może najbardziej podobał się Wam klip przypominający o słonecznych dniach, wakacjach i beztroskim czasie? Wybór należał do Was! Wybraliście jeden, ulubiony teledysk ostatnich dwunastu miesięcy!

Najlepszy teledysk 2023 roku wybraliście w tym miejscu! Zakończyło się głosowanie na najbardziej wyjątkowy, najciekawszy, a jednocześnie najbardziej kreatywny klip ostatnich dwunastu miesięcy. W walce o tytuł tego najgorętszego walczyły zarówno polskie, jak i zagraniczne klipy. Nie mogło zabraknąć muzycznego obrazka hitu "Taxi" od Kizo. Raper, wspólnie z Bletką, zrealizował zdjęcia w Marbelli. O Wasze głosy walczy też Taco Hemingway ze swoim teledyskiem "Gelato" oraz Niall Horan z "Heaven", czy "Dance The Night" od Dua Lipy. Ogromne szanse na wygraną miało wideo do hitu "Nim zajdzie słońce". Po premierze tego klipu pojawiło się mnóstwo plotek, doniesień, że Doda jest w związku ze Smolastym. Szybko jednak okazało się, że tak nie jest.

Radio Eska: Ta dziewczyna ma głos jak sanah! Opadła nam szczęka, gdy ją usłyszeliśmy

Teledysk Roku 2023 - głosowanie

Głosowanie na Teledysk Roku 2023 rozpoczęło się 14 grudnia o godzinie 13:00. Od tego czasu mieliście dwa tygodnie, by wybrać jeden, jedyny, ulubiony teledysk ostatnich dwunastu miesięcy. Rozstrzygnięcie naszego plebiscytu nastąpiło 28 grudnia o 10:30. W galerii poniżej TOP10 tych, które uzyskały największą liczbę Waszych cennych głosów!