sprzątanie

i

Autor: Canva

Hity

Najlepsze produkty do sprzątania z Action. Z nimi wiosenne porządki to przyjemność!

2024-03-19 13:41

W Action można znaleźć dosłownie wszystko. Od kosmetyków, przez wyposażenie domu i ogrodu po karmę dla zwierząt. Tym razem jednak skupimy się na przyborach do sprzątania, dzięki którym z łatwością zadbacie o porządek w swoich czterech kątach.

Pierwsze ciepłe promienie słońca i długie dni jasno dają nam do zrozumienia, że powoli możemy żegnać się z zimową aurą i witać tę nieco cieplejszą porę roku. To dobry czas na odświeżenie swojego mieszkania i wiosenne porządki, dzięki którym zadbamy o naszą przestrzeń. Znakomicie sprawdzą się do tego produkty z Action, dzięki którym w mgnieniu oka pozbędziecie się kurzu, zacieków i brudu. Zamiast wydawać swoje oszczędności na wielkie zakupy przyborów do sprzątania - sprawdźcie, co oferuje sklep, w którym znaleźć można dosłownie wszystko. To dobry sposób na zadbanie o przestrzeń wokół siebie, ale także idealna opcja na to, by nieco zaoszczędzić. Wszystkie z tych produktów kupicie za mniej niż 20 złotych.

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Action - najlepsze produkty do sprzątania

Produkty do sprzątania z Action są przez internautki wręcz rozchwytywane. Powstaje coraz więcej profili, na których możemy znaleźć polecajki asortymentu sklepu. Wśród nich znajduje się m.in. Nina Gębalska, którą na Instagramie możecie znaleźć pod nazwą ogarnij_swa_chate. Użytkowniczka zgromadziła na swoim Instagramie ponad 20 tysięcy obserwujących, co tylko potwierdza, że jej polecenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz są warte wypróbowania. A Wy, macie już któryś z produktów, o których wspomina?

  • Antystatyczna miotełka

Ze względu na strukturę tkaniny i ładunek elektrostatyczny podczas wcierania kurz, włosy i brud są przyciągane jak magnes. Nadaje się szczególnie do czyszczenia mebli, żaluzji, klawiatur, ekranów i wielu innych.

  • Uniwersalny środek do czyszczenia The Pink Stuff

Szybko i skutecznie oczyść każdą powierzchnię za pomocą ładnego uniwersalnego środka czyszczącego w sprayu The Pink Stuff. Skutecznie zwalcza tłuszcz i zabrudzenia oraz nie pozostawia smug.

  • Mata antypoślizgowa

Zabezpiecz swoje szafki przed zabrudzeniami, ale także zadbaj o to, by nic nie przesuwało się w szufladach podczas ich otwierania. Znakomicie sprawdzi się również jako mata pod miski od zwierząt.

  • Mydło galasowe Mariette

Mydło z wyciągiem z wołowego woreczka żółciowego znakomicie sprawdzi się jako odplamiacz do tkanin. Ten naturalny produkt będzie Waszym przyjacielem zarówno podczas wyjazdów jak i na co dzień.

  • Woreczki do prania

Woreczki do prania są przeznaczone do oddzielenia i ochrony małych ubrań, takich jak biustonosze, skarpety i bielizna.

  • Szczoteczka do mycia butelek

Miękkie włosie znakomicie sprawdzi się do mycia bidonów, termosów i wysokich wazonów. To również świetna opcja dla wszystkich rodziców małych dzieci.