Najlepsze Koncerty 2016: TOP 5 koncertów w Polsce

2016-04-06 16:28
Koncerty w Polsce 2016
Autor: fot. Bulls Najlepsze Koncerty 2016: TOP 5 koncertów w Polsce

Najlepsze Koncerty 2016: czyli na który koncert w Polsce 2016 warto się wybrać? Z pewnością, dzięki naszym podpowiedziom nie będziecie żałować wydanych pieniędzy. TOP 5 sprawdzicie na ESKA.pl!

Najlepsze Koncerty 2016: na który koncert w Polsce 2016 warto się wybrać? Redakcja ESKA.pl specjalnie dla Was wybrała TOP 5 muzycznych wydarzeń, które odbędą się w naszym kraju. Nie ulega wątpliwości, że ten rok pod tym względem stoi na bardzo wysokim poziomie. Justin Bieber, Rihanna, Adam Lambert, Maroon 5, Imany, Avicii,  Kygo, Kings Of Leon - oni na pewno dadzą występ przed polską publicznością. 

>>> Koncerty 2016: największe zaskoczenia i rozczarowania! Na który koncert czekasz najbardziej?

Avicii i Felix Jaehn koncert w Polsce 2016

Avicii i Felix Jaehn w Polsce na Music Power Explosion! Szwedzki DJ na pewno zagra hity z dwóch płyt: True oraz Stories. W związku z tym wszyscy obecni usłyszą takie przeboje, jak: Wake Me Up, Waiting For Love czy . Być może usłyszą również nową piosenkę z wokalnym udziałem Sii! [Sprawdźcie pod tym adresem] Przed nim na Stadionie Energa Gdańsk wystąpi Felix Jaehn, twórca remiksu "Cheerleader" i nowej wersji hitu "Ain't Nobody". Koncert dwóch producentów już 15 lipca 2016. 

Kygo w Polsce 2016

Kygo na Openerze wprowadzi wszystkich w wyjątkowy klimat. Jego dokładne tropikalne dźwięki usłyszą wszyscy, którzy 2 lipca 2016 pojawią się w Gdynii. Konkretnie nie zabraknie hitów z płyty Cloud Nine, która swoją premierę mieć będzie 13 maja 2016. Znajdą się na niej takie przeboje, jak: "Firestone", "Stole the Show", "Stay", "Raging". Na pewno wszystkie utwory usłyszymy w jednym secie. 

Armin van Buuren w Polsce 2016

Armin van Buuren w Polsce na Armin Only Embrace już 14 maja 2016. Występ w ERGO ARENIE w Gdańsku odbywa się pod patronatem Radia ESKA! Gwarantujemy, że nie zabraknie hitu "Another You".

Justin Bieber w Polsce 2016

Justin Bieber w Polsce 2016 to wydarzenie, na które czekają dziesiątki tysięcy polskich fanów. Kanadyjczyk, który ze swoimi hitami z albumu Purpose długo nie schodził z list przebojów, da koncert w Krakowie już 11.11.2016! Wszyscy przed sceną na żywo usłyszą: Sorry, What Do You Mean?, Love Yourself, Children, I'll Show You i wiele innych utworów! Sprawdźcie, jak będzie wyglądał koncert w Polsce!

Rihanna koncert w Warszawie 2016

Rihanna w Polsce 2016 pojawi się w ramach trasy ANTi World Tour. Naszym zdaniem, to najgłośniejsze wydarzenie w tym roku. Wszystko dlatego, że odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, który może pomieścić ponad 70 tysięcy fanów! 

>>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Kings Of Leon, Justin Bieber, Maroon 5!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze