Pawbeats i zdumiewające widoki w teledysku Na dnie! Internauci mocno oczarowani

i

Autor: OUT Label Pawbeats i zdumiewające widoki w teledysku Na dnie! Internauci mocno oczarowani

Gwiazdy

Nagrał piosenkę z Roksaną Węgiel. Teraz chce iść w góry z... Jarosławem Kaczyńskim!

2024-01-19 11:45

Z którym politykiem poszedłbyś w góry? Na to pytanie musiał odpowiedzieć Pawbeats, który był pierwszym gościem programu "Pytamy o wszystko", czyli nowego formatu Radia ESKA. Producent muzyczny znany między innymi ze współpracy z Roksaną Węgiel odpowiedział stanowczo. Wybrałby towarzystwo Jarosława Kaczyńskiego!

Pawbeats przygotowuje się do wydania nowej płyty. W wolnym czasie zdecydował się jednak na udział w zabawie Radia ESKA. To właśnie ten popularny producent muzyczny był pierwszym gościem nowego programu pod tytułem "Pytamy o wszystko". W tym formacie znane osoby muszą odpowiedzieć na każde pytanie, które usłyszą. Nie ma określonych tematów. Pytania mogą dotyczyć zarówno muzyki, jak i własnych doświadczeń, tajemnic czy nawet polityki. Przekonał się o tym właśnie Pawbeats, który musiał zdradzić, z kim chciałby pójść w góry. - Wydaje mi się, że osobą, która ma podobną determinację i siłę, byłaby Roksana Węgiel - powiedział. Później musiał jednak uzupełnić odpowiedź, ponieważ usłyszał kolejne pytanie: z którym politykiem poszedłbyś w góry? Tutaj bez zastanowienia odpowiedział, że z Jarosławem Kaczyńskim!

Pawbeats - Pytamy o wszystko

Pawbeats w "Pytamy o wszystko"

Pawbeats w nowym programie ESKI usłyszał wiele więcej pytań. Widzowie dowiedzą się między innymi, czego boi się najbardziej oraz jaka była jego pierwsza praca. Producent muzyczny zdradził również, jaka jest jego trójka ulubionych polskich raperów. Odpowiedzi na wszystkie pytania w pierwszym odcinku "Pytamy o wszystko". Wideo znajdziecie wyżej w tym artykule.

Pawbeats - kim jest

Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski, to kompozytor, aranże i producent muzyczny, który działa na polskim rynku muzycznym od 2011 roku. Współpracował ze znanymi gwiazdami. Na jego ostatniej płycie "Nocna" można usłyszeć piosenki z Roksaną Węgiel, Michałem Szczygłem, Sarsą czy Zuzą Jabłońską.