Na co pozwala pasażerowi ciepły guzik w tramwaju? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-09-05 20:20 A.D.
Milionerzy
Autor: Player.pl / TVN

Na co pozwala pasażerowi ciepły guzik w tramwaju? Takie pytanie i warianty odpowiedzi usłyszała uczestniczka Milionerów. Program jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku. Od samego początku gospodarzem show jest Hubert Urbański, który idealnie sprawdza się w tej roli. W polskiej wersji Milionerów najwyższą nagrodę zgarnęły dotychczas 3 osoby - Krzysztof Wójcik, Maria Romanek oraz Katarzyna Kant-Wysocka.

Na co pozwala pasażerowi ciepły guzik w tramwaju? Teleturniej Milionerzy to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę oraz wygrać milion złotych, w bardzo krótkim czasie. Żeby wzbogacić się o niemałą sumkę, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. W tym niewątpliwie pomóc mogą koła ratunkowe - pół na pół, publiczność oraz telefon do przyjaciela, które uczestnicy mają do wykorzystania. 

Zobacz też: Horoskop na jesień 2019 - jaka czeka cię przyszłość? Byk, Skorpion, Panna, Rak, Baran [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

Na co pozwala pasażerowi ciepły guzik w tramwaju? Uczestniczka miała do wyboru 4 warianty odpowiedzi: A) otworzyć drzwi B) napić się kawy C) ogrzać dłonie  D) połączyć się z policją. Graczka zadecydowała, że poprawna jest odpowiedź A. Czy miała rację? Okazuje się, określenie 'ciepły guzik' tyczy się rzeczywiście guzika, który uruchamia indywidualne otwieranie drzwi. A to poprawna odpowiedź! 

Najnowsze