My Słowianie Donatana i Cleo na stacjach dyskietek, czyli komputerowy sprzęt w roli orkiestry! [VIDEO]

2013-12-10 11:51

Czy My Słowianie Donatana i Cleo może zaskoczyć jeszcze jakąś przeróbką? Oczywiście, że tak! Nowym hitem YouTube są My Słowianie na stajach dyskietek, zwanych też floppami FDD. Jak komputerowy sprzęt sprawdził się w hicie jesieni 2013? Sama Cleo uległa jego elektronicznemu urokowi - zobaczcie sami!

Donatan i Cleo My Słowianie przerobione na covery i parodie napotykają w sieci z pewnością bez przerwy. Jedna z nich przykuła jednak szczególną uwagę samej Cleo. Mowa o My Słowianie na stajach dyskietek. Tak, floppy FDD grają nam najnowszy hit Donatana w duecie z Cleo z dbałością o najmniejsze szczegóły.

My Słowianie w wykonie komputerowego sprzętu zaskoczyło i bardzo spodobało się wokalistce Donatana jak i samemu producentowi. hahahah to się nazywa "elektroniczna" wersja "MY SŁOWIANIE" :) Jednogłośnie z Donatanem stwierdzamy że to jest najlepsza interpretacja naszego kawałka :) - napisała Cleo na Facebooku 9 grudnia 2013 roku.

To kolejny raz, kiedy piosenkarka na swoją facebookową tablicę wrzuca przeróbkę z My Słowianie. Wcześniej gwiazda polecała chociażby dubstepowy remix utworu od SILVO. Ten do posłuchania po klinięciu w artykuł proponowany poniżej.