My Słowianie 2? Cleo ogłasza powrót do korzeni!

2019-10-10 14:35 A.D.
Cleo
Autor: WBF

Na taki numer czekamy wszyscy od lat! Cleo, która zasłynęła w 2014 roku piosenką My Słowianie, podzieliła się z fanami ważną informacją! Przez kilka lat wokalistka rozwinęła skrzydła i stworzyła wiele utworów i zaprezentowała kilka stylów muzycznych. Teraz jednak znów powróci do korzeni! Jaki tytuł będzie mieć nowa folkowa piosenka? Kiedy jej premiera? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Cleo poznaliśmy dzięki piosence My Słowianie, którą nagrała razem z Donatanem. Chociaż wokalistka wspomina o marzeniu stworzenia wspólnej płyty z producentem, to niestety, nie udało im się do tej pory pogodzić swoich obowiązków, tak by znaleźć czas. Mimo to muzyczna para szykuje dla fanów coś wyjątkowego! Będzie to powrót do słowiańskich i etnicznych klimatów! Fani szykować się mogą na utwór, który już teraz w internecie określany jest jako My Słowianie 2!

Zobacz też: Joy Influencer 2019 - WYNIKI. Kto wygrał, w jakiej kategorii?

Cleo - jaki tytuł będzie nosić nowa piosenka? 

My Słowianie 2? To oczywiście nie będzie tytuł nowej piosenki od Cleo. Możemy spodziewać się jednak czegoś bardzo klimatycznego. Być może artystka nawiąże teraz do innej tradycji polskiej, jaką są Dziady?

Cleo - kiedy premiera nowej folkowej piosenki? 

Premiera nowego utworu przewidziana jest na 7 listopada. Datę tę zdradziła sama Cleo w mediach społecznościowych. Zaprezentowała również swoją nową, folkową kreację! Cały post możecie zobaczyć poniżej.

Najnowsze