Muzyką Się Żyje Premiera: Naughty Boy - Should've Been Me ft. Kyla

i

Autor: fot. okładka singla Naughty Boy - Should've Been Me ft. Kyla, Popcaan Muzyką Się Żyje Premiera: Naughty Boy - Should've Been Me ft. Kyla

Muzyką Się Żyje Premiera: Naughty Boy - Should've Been Me ft. Kyla

2016-11-18 16:05

Naughty Boy - Should've Been Me ft. Kyla to piątkowa premiera w Muzyką Się Żyje. Twórca megahitu Runnin' z Beyonce powraca z zupełnie nowym kawałkiem, który ma szansę stać się hitem jesieni i zimy 2016. Odpalcie Radio ESKA 18 listopada i nie przegapcie tej nowości!

Naughty Boy - Should've Been Me ft. Kyla to nowa piosenka na antenie Radia ESKA. Premierową kompozycję brytyjskiego DJa i producenta znanego z hitu La La La z Samem Smithem będziecie mieli okazję usłyszeć w piątek, 18 listopada po godz. 18. W Muzyką Się Żyje Puoteck ma dla was nie tylko najgorętsze nowości muzyczne 2016, ale także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Sprawdźcie koniecznie!

>> Ryan Gosling i Emma Stone śpiewają City of Stars z filmu La La Land

Naughty Boy nowa piosenka 2016 - Should've Been Me ft. Kyla

Naughty Boy powraca do gry! Po wielkim sukcesie przeboju Runnin' z gościnnym udziałem Beyonce przyszedł czas na kolejny kawałek, który ma ogromne zawojować listy przebojów oraz klubowe parkiety na całym świecie. Fragment utworu Naughty Boy - Should've Been Me ft. Kyla, Popcaan do przesłuchania już teraz poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE