Muzyką Się Żyje - Premiera: Kasia Popowska piosenka Dryfy [AUDIO]

2016-10-20 18:46
Muzyką Się Żyje - Premiera: Kasia Popowska piosenka Dryfy [AUDIO]
Autor: fot. okładka singla Dryfy Kasia Popowska - Dryfy

Kasia Popowska - Dryfy to premiera w programie Muzyką Się Żyje! Odpalcie Radio ESKA punktualnie o godzinie 18:00, by nie przegapić debiutu nagrania! Szczegóły poznacie już teraz na ESKA.pl!

Kasia Popowska - Dryfy: premiera w Muzyką Się Żyje! Co trzeba zrobić, by nie przegapić radiowego debiutu nagrania? Wystarczy włączyć Radio ESKA punktualnie o godzinie 18:00! Puoteck zaprasza i nagradza was najnowszymi płytami od najlepszych artystów! Przypomnijmy, że w Muzyką Się Żyje Antek Smykiewicz wykonał Cud, a Monika Lewczuk na żywo zaśpiewała Ty i ja!

Kasia Popowska premiera Dryfy - Muzyką Się Żyje

Piosenka Dryfy, to singiel promujący drugi album Kasi Popowskiej. Płyta również będzie nosić ten tytuł, a jej data premiery nie jest jeszcze znana. Artystka na swoim profilu w serwisie Facebook zapowiedziała klip i zdradziła, że krążek będzie bardzo zaskakujący. A jak brzmi singiel? Jego tempo jest bardzo szybkie, a melodia bardzo chwytliwa. Kasia w refrenie śpiewa o dryfującym mieście! Oceńcie numer odpalając Muzyką Się Żyje o godzinie 18:00, bo właśnie wtedy usłyszycie pełną wersję hitu Dryfy! 

Teledysk do piosenki Dryfy wkrótce zobaczycie na ESKA.pl. Na razie prezentujemy jego zwiastun:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze