Muzyka relaksacyjna - top piosenek, które ukoją nerwy

2017-01-25 10:33
Muzyka relaksacyjna
Autor: bulls Muzyka relaksacyjna

Muzyka relaksacyjna - czego najchętniej słuchaliśmy w pierwszym półroczu 2015, aby się zrelaksować? Na ESKA.pl znajdziecie playlistę z relaksującymi piosenkami. Czas ukoić zszargane nerwy

Muzyka relaksacyjna - które piosenki sprawiają, że czujemy się zrelaksowani? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi nam z pomocą jeden z portali streamingowych, który przeanalizował ponad 2,8 milionów playlist do odpoczynku z całego świata. Przy jakich piosenkach relaksowaliśmy się najczęściej w 2015 roku? Poniżej prezentujemy TOP 10 piosenek do odpoczynku. Czy któryś z wymienionych utworów znajduje się na waszej liście z muzyką relaksacyjną? Przekonajcie się sami!

Muzyka relaksacyjna - playlista

Jeżeli wróciliście z pracy lub szkoły i macie ochotę na coś naprawdę odprężającego, to koniecznie włączcie playlistę z poniższymi piosenkami. To właśnie te utwory były najczęściej słuchane przez użytkowników w ramach muzyki do odpoczynku. 

  1. Ed Sheeran - Thinking Out Loud
  2. Sam Smith - Stay With Me
  3. Ellie Goulding - Love Me Like You Do
  4. Ed Sheeran - I See Fire
  5. Sam Smith - I'm Not The Only One
  6. Rain Sounds - Rain for Sleep (to nie jest piosenka, a jedynie odgłos padającego deszczu. Okazuje się, że ludzie uwielbiają relaksować się przy dźwiękach natury) 
  7. John Legend - All Of Me 
  8. The Weeknd - Earned It
  9. Passenger - Let Her Go 
  10. Birdy - Skinny Love

Dla wszystkich znerwicowanych osób mamy 3 piosenki z samego podium listy muzyki relaksacyjnej

Ed Sheeran - Thinking Out Loud

 

Sam Smith - Stay With Me

Ellie Goulding - Love Me Like You Do

Najnowsze